Strona 1 z 1
[Karta] Jaki internet na nadajnikach Plus
Post:04 cze 2025, 18:54
autor: marczello
Witajcie proszę o polecenie oferty internetu na nadajnikach Plus. Chodzi mi o około 50 Gb na miesiąc i stosunkowo nie drogo.
Re: [Karta] Jaki internet na nadajnikach Plus
Post:04 cze 2025, 19:13
autor: KC-KARLOS
marczello: a2mobile. No limity w Polsce + 50 GB na pełnej prędkości, później lejki (w promocji jeśli włączysz i następnie odnowisz ten pakiet cykliczny, wpadnie po 999 GB gratis - i tak przez pół roku). Za 29,90/mc. Możesz mieć do 6294 GB bez lejków.
Re: [Karta] Jaki internet na nadajnikach Plus
Post:08 cze 2025, 18:42
autor: marczello
No i korzystną ofertę ma Klucz Mobile 35 PLN i 100GB. Ciekawe jak z niezawodnością?
Re: [Karta] Jaki internet na nadajnikach Plus
Post:08 cze 2025, 18:59
autor: KC-KARLOS
marczello: działa dobrze, kto ma dobry sygnał tego operatora. Warto wiedzieć, że po wyczerpaniu 100 GB, kolejne 200 GB realizowane jest z prędkością 1 mbps. Pod *136# jest info o 2 paczkach GB, pierwsza to wliczony limit w UE, druga to pozostała paczka do zużycia w Polsce, gdy wpadniemy w lejek nie możliwości kontrolowania jego zużycia.
Oferta Klucza ma nieco lepsze działanie niż klasyczny prepaid Plusa - ma wszystkie opcje dostępne jak w ofertach abonamentowych tego operatora (np. połączenie oczekujące) i działa w ramach APN internet. Oczywiście mamy tam 5G, VoLTE, WiFi Calling. Brakuje eSIMa.