DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1150739  autor: fpiotro123
 04 cze 2023, 19:45
Szukam sieci ktora nie jest oparta na zasiegu sieci Plus. W gre wchodzi tylko oferta na karte ewentualnie abonament bezterminowy. Nju rowniez odpada na wstepie. Potrzebuje okolo 24-30 gb internetu, najlepiej zeby byl lejek pozniej ale nie musi byc. No limit polaczenia i smsy. Zeby bylo wsparcie iPhone oraz VoLTE. Patrzylem na Vectra, bo maja za 19,99 zl to co potrzebuje idealnie na czas nie okreslony ale jednak boje sie ze nie bedzie tam voLTE itd. Czy ktos jest w Vectra i poleca tą siec? A moze coś innego? Pozdrawiam
 #1150743  autor: Karlos20
 04 cze 2023, 21:18
VoLTE jest w Vectrze. Wystarczy odpowiedni telefon i ewentualnie darmowy SMS (konfiguracja jak w Play). Wsparcie dla iPhone'a (bez problemu wspiera VoLTE / VoWiFi i 5G od iPhone 12). Wiem, bo mam ofertę za 14,99/mc z 10 GB z lejkiem 1 mbps + IMS + 5G.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1150744  autor: fpiotro123
 04 cze 2023, 21:43
Karlos20 pisze:
04 cze 2023, 21:18
VoLTE jest w Vectrze. Wystarczy odpowiedni telefon i ewentualnie darmowy SMS (konfiguracja jak w Play). Wsparcie dla iPhone'a (bez problemu wspiera VoLTE / VoWiFi i 5G od iPhone 12). Wiem, bo mam ofertę za 14,99/mc z 10 GB z lejkiem 1 mbps + IMS + 5G.
Czyli jak kupie ten za 19,99 zł z 30GB bezterminu to moge korzystac z 5G playa(mam iphone 13) . A roaming w vectrze? Nie moge info znalezc na ten temat…
 #1150748  autor: Karlos20
 04 cze 2023, 22:13
Też jest dostępny.
Podróżując po Unii Europejskiej, możesz korzystać z telefonu tak jak w kraju. Dzwoń bez dodatkowych opłat oraz ciesz się dostępem do Internetu w ramach swojego planu abonamentowego.
Po wyczerpaniu limitu 9,82 GB transmisji danych w roamingu międzynarodowym w UE zapłacisz 1,67290 grosza za 1 MB Internetu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1150750  autor: fpiotro123
 04 cze 2023, 22:18
Karlos20 pisze:
04 cze 2023, 22:13
Też jest dostępny.
Podróżując po Unii Europejskiej, możesz korzystać z telefonu tak jak w kraju. Dzwoń bez dodatkowych opłat oraz ciesz się dostępem do Internetu w ramach swojego planu abonamentowego.
Po wyczerpaniu limitu 9,82 GB transmisji danych w roamingu międzynarodowym w UE zapłacisz 1,67290 grosza za 1 MB Internetu.
Kurde, super oferta- mam metlik w glowie czy ja wziasc no ale jak to mowia „kto nie ryzykuje ten nie pije szampana” takze chyba sprobuje bo oferta do konca czerwca jak czytalem na regulaminie. Ale jeszcze sprobuje czegos poszukac.
 #1150751  autor: Karlos20
 04 cze 2023, 22:24
Warto - umowa na czas nieokreślony - więc jeśli spróbują Tobie podnieść cenę lub pogorszy się u Ciebie jakość na łączach Play, to zawsze możesz przejść do innej sieci z miesięcznym wypowiedzeniem i bez kar umownych.
Pamiętaj tylko, że okres rozliczeniowy w Vectrze trwa od 1go do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, a termin płatności to nie 14 dni, a do końca bieżącego miesiąca, w którym wystawiono e-fakturę [wystawiają ją między 4 a 7 dniem miesiąca kalendarzowego] (najkorzystniej w porównaniu do innych operatorów, bo zapominalscy zyskują kilka dni na zapłatę).
Dodatkowo za szybką płatność online poprzez Blue Media jest pobierana prowizja 1,50 zł. Warto o tym pamiętać, regulując w taki sposób rachunki w Vectrze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥