DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1149728  autor: 8897669
 14 maja 2023, 16:22
witam

Obecnie posiadam abonamet dla firm w t-mobile, 3 numery no limit , po 15 gb internetu, po 25zł netto, kończy mi się umowa pod koniec czerwca , a propozycje z ich strony są następujące albo 30zł netto za numer i 20gb internetu lub przejście na magenta ale to już 130zl netto , mówiąc pani z infolinie,ze na kartę nawet w ich sieci jest znacznie taniej niż mi oferuje , i nie muszę wiązać się abonamentem, to pani nawet nic nie odpowiedziała ,

przeglądając forum, wpadł mi pomysł na flexa, jeden numer główny 30gb internetu za 30zł , drugi za 15 zł plus dorzuciłbym gb z głównego numeru i trzeci również za 15 zł , czyli wyszłoby razem 60 zł, to znacznie taniej niż płace obecnie.

Pytanie, do was , może jakieś jeszcze inne propozycje ? czy flex działa w porządku , nie ma z nim problemów, gdzieś tam czytałem to niektórzy mieli problem za granica ?
Chodzi mi również aby usługa działała , nie było jakiś rozłączań połączeń , itp.
 #1149729  autor: IC_Current
 14 maja 2023, 18:44
Mam Flexa od trzech lat i zero problemów. W EU roaming działa bardzo dobrze. Poza EU nie korzystałem. VoLTE i VoWiFi też ok. Brak SMSoIP. Minus to połączenia międzynarodowe i roaming poza EU - trzeba kupić z góry pakiet z określoną liczbę minut/ sms/GB. Na numer za 15zł możesz przelać dane z głównego numeru, ale można też na każdym numerze mieć promocyjny pakiet 50GB co miesiąc. Na numerze za 15zł brak pakietu danych w EU (logiczne, bo w Polsce też nie ma bez przelewu z in ego nu,eru lub pakietu promocyjnego)
 #1149877  autor: razor77
 17 maja 2023, 11:45
Miałem 3 numery we Flex. Byłem zadowolony lecz okazało się, że na jeden numer nie dochodzą połączenia z telefonów stacjonarnych. Dowiedziałem się o tym przypadkowo od osób - ja nie dostawałem na ten temat nawet powiadomienia. Reklamowałem ale Flex nie widzi problemu.
Fajne We Flex jest przekazywanie GB oraz gdy potrzebujesz więcej GB np. na UE zmieniasz taryfę i masz to natychmiast. Aplikacja na telefon jest czytelna i funkcjonalna.
Korzystałem również z eSIM oraz co jest fajną funkcją z dodatkowych kart z tym samym numerem. Zostałbym gdyby rozwiązali mój problem ale wydaje mi się, że tam nie ma pomocy technicznej tylko pracownicy bez wiedzy potrzebnej w przypadku problemu.