DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1149519  autor: AgnieszkaMalkowska
 09 maja 2023, 16:23
Jako, ze na Plusie nie znam się kompletnie a rodzice mają tam numery w jakichś archaicznych taryfach na kartę bez lejka i do zmiany operatora raczej nie nakłonię. Jaka jest tam teraz najlepsza taryfa na kartę dla osoby która zużywa max 1-2 GB internetu, od święta wyśle MMS, dzwoni 3-5 godzin miesięcznie i wyśle około 50 SMS? Koniecznie z lejkiem. W grę wchodzi wszystko co da się zrobić kodem.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2023, 16:30 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wydzielenie do nowego wątku
 #1149522  autor: pingpong123a
 09 maja 2023, 17:25
AgnieszkaMalkowska: Darmowy lejek 32 kb/s możesz mieć w taryfie Plus Elastyczna na Kartę i Nowy Plush po aktywacji promocji Nawet 1500GB.
babciagienia1p pisze:
09 maja 2023, 16:52
@AgnieszkaMalkowska
Plush - taryfa Nowy Plush - pakiet pomoc dla UA.
babciagienia1p: Trzeba by dodać że w tym pakiecie jest haczyk :) . Na starych kartach włączonych przed 2022 rokiem jest nadal problem z samodzielnym włączeniem tego pakietu, od razu przychodzi sms
Nie jesteś uprawniony do udziału w promocji, Sprawdź na www.plus.pl. Pozdrawiamy, Plus
Można próbować włączyć pakiet przez BOK, albo naprawić błąd przez przeniesienie numeru na 1 dzień do innej sieci i z powrotem (Utraci się wtedy promocję roaming w Wielkiej Brytanii jak w domu).
 #1149529  autor: babciagienia1p
 09 maja 2023, 22:47
pingpong123a pisze:
09 maja 2023, 17:25
...Można próbować włączyć pakiet przez BOK, albo naprawić błąd przez przeniesienie numeru na 1 dzień do innej sieci i z powrotem (Utraci się wtedy promocję roaming w Wielkiej Brytanii jak w domu).

Włączenie przez BOK lub zgłoszenie techniczne działa, ale to faktycznie kłopot, bo trzeba powtarzać akcję co 90 dni.
Wydawało mi się, że po przeniesieniu do innej sieci i z powrotem w Wielkiej Brytanii jak w domu włącza się z automatu. Chyba tak jest, bo pakiet UA włączam z przerwą - do maksimum godziny - i ciągle jest w nim w Wielkiej Brytanii jak w domu.
 #1149549  autor: pingpong123a
 10 maja 2023, 13:39
babciagienia1p pisze:
09 maja 2023, 22:47
Wydawało mi się, że po przeniesieniu do innej sieci i z powrotem w Wielkiej Brytanii jak w domu włącza się z automatu.
Ta promocja akurat została tylko dla starych kart. Dla nowych jest mało korzystna https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... repaid.pdf . Pakiet na tą promocję nie wpływa, tylko data aktywacji.
Można wybrać bezproblemową aktywację pakietu pomoc dla UA, 3 miesiące rabatu 100% i darmową zmianę taryfy przez zrobienie podwójnego przeniesienia numeru albo płatną zmianę taryfy i co 3 miesiące telefon do BOK-u z aktywacją pakietu z zachowaniem roamingu unijnego w UK.
 #1149560  autor: babciagienia1p
 10 maja 2023, 16:56
@pingpong123
Ok. Dziękuję za regulamin. Tak, moja karta jest stara, bo aktywowana w Plushu przed 1 stycznia 2023. Cały czas jest na niej promocja w Wielkiej Brytanii jak w domu, mimo że mam przerwy (maksimum godzinne) w ciągłości pakietów dla UA.
Zakładam, że rodzicom @AgnieszkaMalkowska (pierwszy post) nie zależy tak bardzo na W Wielkiej Brytanii jak w domu. Niestety, z tego co piszesz, wynika że mogą mieć inny kłopot - problemy z łatwym aktywowaniem pakietu dla UA, ponieważ ich karty są sprzed 24 lutego 2022, czyli w tych kategoriach - archaiczne.
 #1149562  autor: amigo007
 10 maja 2023, 18:13
Panowie miało być prosto, dla osoby kompletnie nieobeznanej z taryfami. Nie ma teraz takich niewielkich pakietów, typu 3-5 godzin, 1 lub 2gb internetu, 50 sms. Trzeba brać "no limity".

Zmiana taryfy na Nowy Plush
*147*23#

Po doładowaniu za 25zł, dostajemy 10gb internetu + extra 10gb tylko do youtube (do wykorzystania w rozdzielczości 480p).

Bez dalszych czynności, Rozmowy do wszystkich
39 gr - MIN
Wiadomości do wszystkich
25 gr - SMS
40 gr - MMS

Standardowo za 25zł, wychodzi więc niewiele minut/sms/mms.

Dlatego odrazu po doładowaniu za 25zł, uruchamiamy kod:

*136*11*08#

Na rozmowy, sms i mms bez limitu za 25zł na 30 dni.

Chociaż ja dla "bezpieczeństwa", doładował bym (elektronicznie) pierwszy raz za 26zł. Bo w regulaminie jest zapis, że aby korzystać z pakietów należy mieć na koncie przynajmniej 1 grosz. Później już co 30 dni doładowujemy już po 25zł. I dostajemy ponownie 10gb (+ 10gb na youtube w rozdzielczości 480p), i ponownie uruchamiamy pakiet nielimitowanych minut do wszystkich sieci, sms i mms wyżej podanym kodem.
 #1149564  autor: Karlos20
 10 maja 2023, 18:25
amigo007: dla bezpieczeństwa to zapewnij RWK, niż przejmując się stanem minimum 0,01, gdyż przy stanie 0,00 net wcześniej wykupiony nadal działa. Tym bardziej, że za brak odpłatnej aktywności będą zabierać kasę na koncie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149565  autor: amigo007
 10 maja 2023, 18:48
Ja wiem, że w praktyce prawie zawsze można korzystać z pakietów przy stanie 0zł. Nie mieszałem już tu z kodem na rok ważności konta za 5zł. Tzn. "Plush Ważny Rok"
*121*11*365#

Oczywiście użytkowniczka może najpierw ten pakiet uruchomić. Ale będzie jej to zbędne, skoro zamierza aktywnie korzystać z nielimitowanych rozmów/sms/mms (na 30dni), 10gb (+10gb na youtube) także na 30dni. A po każdorazowym doładowaniu za 25zł dostajemy 30 dni ważności konta. Zresztą można pierwszy raz doładować za 50zł. Dostaniemy 90 dni ważności konta. 25gb podstawowego internetu (+10 gb na youtube). I za 50zł mamy na 2x 30 dni (60 dni) środki na odnowienie pakietu bez limitu minuty/sms/mms. Aktywnym użytkownikom nie jest koniecznie potrzebny rok ważności środków na koncie.