DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1149399  autor: shinden
 06 maja 2023, 17:21
Witam poszukuje internetu na wies w poblizu mam BTS'a orange/t-mobile wiec mierzyłbym w sieci pracujace na ich infra, planuje kupic router Huawei B535-333 ObrazekObrazek
+ dla starszej osoby potrzebuje abonament telefoniczny (najlepiej bez limitu rozmow, internet nie jest w ogole potrzebny)
 #1149406  autor: iphoneski
 06 maja 2023, 20:08
Póki działa możesz korzystać z darmowych 180GB od T-M (45GB co 7 dni) a jak skończą to rozdawać, to pomyślisz dalej. Musisz tylko kupić starter za piątkę i wydać 20 zł na rok ważności konta.
 #1149478  autor: iphoneski
 08 maja 2023, 19:09
Nie ma specjalnie czego rozwijać - w aplikacji masz do aktywacji 3 pakiety dające łącznie 45GB, które są ważne 7 dni. Więc warto sobie zapisać kiedy aktywujesz, żeby na czas zrobić to ponownie. No i jeszcze musisz włączyć sobie rok ważności konta, który kosztuje 20 zł. Czyli podsumowując: kupujesz starter, dodajesz do aplikacji T-Mobile, zasilasz 20 zł, aktywujesz RWK, aktywujesz pakiety i korzystasz z neta.
 #1149513  autor: iphoneski
 09 maja 2023, 14:50
Fakt - zapomniałem o tym. Pewnie dlatego, że ja zawsze lubię mieć jakieś drobne na używanych przez siebie kartach. A ponieważ nie mam ich dużo, zasilić te kilka zł więcej nie robi mi problemu.
 #1149515  autor: Karlos20
 09 maja 2023, 15:26
W każdej sieci przy 0,00 na koncie można korzystać z wcześniej wykupionych pakietów, gdy mamy ważne konto na wychodzące.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥