DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1149397  autor: IC_Current
 06 maja 2023, 17:14
Zarządzam wieloma numerami we Flex i na każdym, który był za granicą roaming działał. Nie testowałem tylko roamingu poza EOG i wykupowania pakietów.
Co do H01 - uważaj na główny numer. Jest tu na forum cały wątek z graniem w kulki i problemami przy przeniesieniu. Są też nierozwiązane od początku powstania oferty problemy z pobieraniem i odnawianiem pakietu. Poczytaj sobie, żebyś wiedział co w razie W robić.
 #1149410  autor: kemsinenu
 06 maja 2023, 21:31
U mnie pierwszy raz w roamingu w EOG we Flexie wymagał kontaktu z supportem ponieważ nie działały połączenia wychodzące oraz zdaje się internet. Naprawiono to od ręki, pomimo pory wieczorowej.

Poza EOG są drogie pakiety tam gdzie jeżdżę, w porównaniu do Plusowego Euroatlantyckiego. Bez pakietu nie da się zasadniczo nic zrobić, czyli odebrać smsa lub dowiedzieć się że ktoś dzwonił. Zostaje wifi calling lub dual sim – druga karta z internetem (roaming lub lokalna) i „Voice over cellular”. W tym układzie nadal brak smsów. Bez pakietu połączeń lub VoWiFi/Cellular brak jest informacji kto dzwonił w jakiejkolwiek formie.
 #1149415  autor: fpiotro123
 06 maja 2023, 22:41
IC_Current pisze:
06 maja 2023, 17:14
Zarządzam wieloma numerami we Flex i na każdym, który był za granicą roaming działał. Nie testowałem tylko roamingu poza EOG i wykupowania pakietów.
Co do H01 - uważaj na główny numer. Jest tu na forum cały wątek z graniem w kulki i problemami przy przeniesieniu. Są też nierozwiązane od początku powstania oferty problemy z pobieraniem i odnawianiem pakietu. Poczytaj sobie, żebyś wiedział co w razie W robić.
Spokojnie to jest numer „poboczny”. Swoj glowny mam w Orange na karte injest zarejestrowany na rodzica :P Jak cos sie stanie z tym pobicznym numerem to trudno ale lepiej zeby wszystko bylo ok.