DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1149376  autor: IC_Current
 06 maja 2023, 09:58
Virgin na abo. 30 zeta pierwszy numer i po 15 za kolejne. Każdy po 40GB. Niestety tutaj brak VoLTE I VoWiFi.
Flex. Ceny jak wyżej. 30GB za główny numer, dzielone na pozostałe. ALE - jest promocja od długiego już czasu, gdzie można mieć po dodatkowym 50GB na każdy numer. Do tego bezpłatne dodatkowe karty SIM.
Vectra - też były fajne promocje do niedawna, nie wiem jak obecnie, ale cos koło 15 zeta za numer wychodziło.
A2 - nolimit za 20zl i 10GB lub za 25zl i 30GB na numer.
Heyah 01 - 20 zeta za 40GB (ale ma ograniczenia techniczne, np brak usług premium).
 #1149378  autor: Karlos20
 06 maja 2023, 10:11
IC_Current - podana oferta Virgin abo jest likwidowana i zmieniana, więc nie polecam jej brać pod uwagę > https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... erwca-2023

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149592  autor: IC_Current
 11 maja 2023, 15:35
Co do Vectry, to jak pisałem, nie wnikalem nigdy w szczegóły ich oferty, więc musisz sobie doszukać.
W głównym Premium Mobile są różne haczyki i utraty zniżek, jeśli skorzystasz z telefonu w roamingu w EU nawet minutę. Z tego względu zdecydowanie odradzam. W a2mobile tych haczyków nie ma, są tylko niewielkie dopłaty (najwięcej do transferu danych).
W różnych ofertach jest różnie. Zazwyczaj wszystkie numery w pakiecie muszą być zarejestrowane na jedną osobę, choć w niektórych promocjach (rzadko) może być dowolnie. Akurat np a2 ma tak niskie stawki, że nie ma co nawet kombinować z jedną osobą.
Musisz też oprócz ceny wziąć pod uwagę niezawodność sieci i ZASIĘG GDZIE BEDZIESZ JEJ UŻYWAĆ. Np ja zrezygnowałem z ofert na bazie Plusa (właśnie a2), bo często gęsto na południu Polski był problem z zasięgiem LTE a obecnie też brakiem VoLTE i natywnym VoWiFi (z rozmowami w 2G i 3G akurat było bardzo dobrze).
 #1149599  autor: Karlos20
 11 maja 2023, 17:39
A nie lepszy Orange Flex? Od 15 zł za dodatkowy numer. Zapewniasz GB z głównego numeru dla tych dwóch pozostałych.
Dodatkowo promocje i 6x po 50 GB co miesiąc w ramach planu na każdym numerze.
Bierzesz 30 GB za 30 zł + 2 numery po 15 zł. Łącznie 60. Bez umowy, faktur, kruczków. I jest VoLTE / VoWiFi na niektórych telefonach, oficjalnie niewspieranych w Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149609  autor: IC_Current
 11 maja 2023, 18:35
Jeśli masz zasieg Networks, to wg mnie obecnie Flex jest najlepszy. Może nie maksymalnie najtańszy, ale technicznie porządnie ogarnięty. Działa wszystko co ma działać w nowoczesnej sieci. Tak jak pisze Karlos. Za 60 zeta trzy numery z 80, 50 i 50GB w promocji. Do tego do każdego numeru druga karta SIM do modemu, tabletu, drugiego telefonu lub nawet routera za frajer z tym samym pakietem. +drobny prezent - jak poprosisz obecnego użytkownika Flex o kod polecający, to dostaniesz jeszcze 30 zeta ekstra doładowania po miesiącu.
 #1149611  autor: Karlos20
 11 maja 2023, 18:39
Poleciłbym jednak wpisać kod promocyjny na pierwszy miesiąc lub 3 miesiące po 1 zł za przeniesienie pierwszego numeru do Flexa, wówczas można mieć nawet 149 GB do podziału na 3 numery. Plan można zmieniać z niższego na wyższy i odwrotnie raz w miesiącu rozliczeniowym. Na +30 zł trzeba czekać 61 dni, a w tym czasie trzeba opłacić w pełnej cenie 3 plany po minimum 30 zł z głównego numeru. Mało opłacalne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149614  autor: IC_Current
 11 maja 2023, 18:46
Jednak znowu wróciła ta opcja na trzy miesiące za 1zł. Nawet nie zauważyłem. Natomiast przy kodzie polecającym dalej jest premia po miesiącu mimo zapowiadanych dawno zmian, że będzie po dwóch miesiącach. Polecałem numer półtora miesiąca temu i premia była już po miesiącu przyznana.
 #1149615  autor: Karlos20
 11 maja 2023, 18:53
Tak czy inaczej, lepsza nadal jest opcja za 1 zł przez pierwsze 3 miesiące + mnóstwo GB do podziału. Wszystko na jednym koncie.
Oczywiście fizyczne karty SIM odbieramy w salonie Orange. Chyba, że migrujemy z innej sieci, to wyślą kurierem też za darmo, a przy np. migracji numerów dodatkowych z ofert Orange, nic nie trzeba wymieniać. Te pozostałe numery są w innej sieci niż Orange?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥