DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1145469  autor: kamillo123
 12 mar 2023, 18:45
Hej. Szukam karty do internetu. Miesięcznie zużywam około 200gb. Nie potrzebuje rozmów i sms.

- cena - jak najtaniej (sam znalazłem 220gb plush za 5 zł w promocji, ale słaby zasięg, prędkość. Orange flex z kolegą unlimited wychodzi nam za 40 zł na osobe)
- zasięg sprawdzone mam virgin (jest ok), Play (jest super), Plush (padaka. 10x słabsza prędkość)
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice. Karta będzie używana w routerze B818 Huaweii.
- ważność konta - mam zamiar używać dłużej tego internetu. może być umowa na 2 lata, a moze być co miesiac nowa karta sim.

Miejsce zamieszkania + - 50 m od tego punktu https://goo.gl/maps/C6x11fDxohccAMX1A
 #1145476  autor: babciagienia1p
 12 mar 2023, 19:56
@kamillo123
Skoro prędkości w Plusie masz liche, to może T-Mobile Go!?
Jak na razie jest promocja - bezpłatne 45 GB na +7 dni, możliwe do aktywowania wielokrotnie w aplikacji mobilnej, do tego jednorazowy no limit internetu na 14 dni (niezależny od 45 GB na +7 dni), możliwy do aktywowania do 29 kwietnia 2023.
Koszty - RWK za 20,- zł lub regularne doładowywanie 5,- zł, co minimum nieco ponad 2 miesiące. System sam będzie pobierał karną opłatę za wydłużenie ważności konta o 30 dni. Wyjdzie - około 29,- zł za RWK, ale można zakończyć zabawę, jeśli promocja 45 GB zostałaby wycofana.
Bardziej wyrafinowany sposób - znalezienie, w jakimś PSD, starego startera z taryfą Frii, aktywowanie NL za 5,- zł i migracja do Go!. Dostaje się wtedy RWK, które zachowuje się po migracji.
Skoro Play, czyli Virgin masz ok, to może Virgin
klaudia123 pisze:
01 mar 2023, 22:49
Łowcy GB :mrgreen:
Starter 5 zł, rejestracja, 10 GB, mini3 1 GB, bonusowe 20 GB, 150 GB na start, pakiet 10 GB Ukaina/PL
=3zł ważne rok, a na 30 dni: 191 GB, 150 min, 30 SMS
:shock: Piękne wejście :)
dodatki:
120 minut 5 zł
400 sms-ów 3 zł
1 GB 1 zł


Ewentualnie starter Play - po doładowaniu za 10,- zł (najlepiej w taryfie odNOWA) 150 GB na 30 dni jednorazowo na nowym starterze.

Orange - poczytaj poniższy wątek (zakres stron 425-429) oraz o 2 TB za 360,- zł na rok z pozostawieniem na koncie głównym 331,- zł (opłata 29- zł za RWK ).
viewtopic.php?f=22&t=83319

------------------Edycja-------------------
@Karlos20 - usuwam mój kolejny post poniżej, będący odpowiedzią na Twój, który bardzo szybko zniknął. Hi, hi.
 #1145482  autor: Karlos20
 12 mar 2023, 20:20
babciagienia1p: skoro autor wątku chce tylko neta - T w taryfie głosowej nie nadaje się do tego, jeśli nie wyłożysz minimum 35 zł/mc z bonusem przyznawanym przez pierwszy rok. Nawet, jeśli jest tam tymczasowo 45 GB na 7 dni, które musisz samodzielnie włączyć.
Tutaj świetnie nadaje się stała i pewna oferta, a w tym wypadku pasuje:
1) OFNK: minimum 115 GB/mc + bonusy z doładowań za 31 zł/mc (Orange oferuje więcej opcji z niewielką dopłatą)
2) Play: SOLO XXL NEXT + promka 12x po 150 GB + 50 GB za 40 zł/mc
ale w taryfie Internet Na Kartę 2.0 po zasileniu konta w apce Play24 za 50 zł można wyciągnąć nawet 375 GB miesięcznie (po wyczerpaniu lejek 1 mbps) - czyli 200 GB z usługi za 50 zł/mc + bonus 12x po 150 GB za każde odnowienie + 25 GB bonusu za zasilenie.
3) Plus/Plush - Bezlimit 35 GB za 40 zł/mc + 150 GB co miesiąc a w 12 miesiącu ekstra 200 GB. Są tam też dodatkowe promocje.
4) Nieszczęsne T - tutaj za 35 zł - łącznie 140 GB/mc w pierwszym roku + dodatkowa promka na 14 dni.
5) Najdroższa opcja, ale najbardziej opłacalna to Flex UNLMTD - totalnie nielimitowany internet na 30 dni (samodzielna aktywacja) w ramach planu za 80 zł, gdzie tam dobierzesz też karty-klony (do 3 szt), dzięki czemu za każdą kartę płacisz od 20 zł/mc gdzie sam decydujesz jakie funkcje może mieć dodatkowa karta - tego nikt nie oferuje. Flex też oferuje różne promocje i opcje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145486  autor: Karlos20
 12 mar 2023, 20:33
@kamillo123: dlaczego odrzucasz Flexa? Ty dla domu necik + karta na smartfonie poza domem + karta dla kolegi. Z 40 zł/na kartę robi się już 26,66/mc. Z każdą kartą tylko zyskujesz, a każdy ma dla siebie dostęp do neta.
Jak chcesz co miesiąc nową kartę, to śmiało kupuj startery Play odNOWA i je zasilaj za 10 zł, aby wyrwać 200 GB tylko na 30 dni, tymczasem za ok 19 zł (15 zł + koszt startera nju) ja jestem w stanie przygotować kartę Flex z netem nielimitowanym na 30 dni.
Wybór należy do Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145489  autor: kamillo123
 12 mar 2023, 21:18
@Karlos20 pisałeś o opcji flex za 19 zł i że jesteś w stanie przygotować taką opcje unlimited. Na czym by to polegało? priv?

Obecnie skłaniam się do 2 opcji: flex albo Play OdNowa i co miesiąc zmiana karty.

Z flex mam taką sprawe ze znajomy nie jest do końca przekonany z tą ofertą i sie zastanawia czy sie nie przenieść gdzieś indziej. i szukam właśnie "rodziny" albo kogoś kto by mnie przyjął. Sam potrzebuje tylko jedną karte SIM. Sam to bym płacił 80 zł za flexa co nie jest atrakcyjną ofertą.
 #1145495  autor: Karlos20
 12 mar 2023, 22:44
kamillo123: to od Ciebie zależy. Polecałbym jednak opcje stabilniejszą, płatną co miesiąc - tutaj wyróżnia się Play - ale tutaj proponuje tą sieć przetestować. U mnie kiepsko działa, ale u Ciebie może być wręcz przeciwnie.

Nie rozumiem też narzekania na cenę 80 zł na Flexa - owszem, to sporo, ale nie mamy umowy i limitów. T-Mobile proponuje za neta bez limitu z konkretną prędkością (niegwarantowaną) niekiedy więcej, a karta zadziała tylko w konkretnej strefie 500m (inaczej prędkość spada do fatalnych 0,5 mbps). I tutaj Flex po raz kolejny bije magentę na głowę swoją ofertą. Przypomnę, że polecam posiadać konfigurację 1+1 czyli główna SIM na smartfona i karta-klon na dodatkowe urządzenie np. w domu (router) czy inny telefon/tablet itp., wówczas pełny koszt jednostkowo rozbijamy na kilka części. Bez lojalki i siedzenia w abonamencie 2 lata.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145499  autor: babciagienia1p
 13 mar 2023, 00:44
Karlos20 pisze:
12 mar 2023, 22:44
... - tutaj wyróżnia się Play - ale tutaj proponuje tą sieć przetestować...
kamillo123 pisze:
12 mar 2023, 18:45
...- zasięg sprawdzone mam virgin (jest ok), Play (jest super), Plush (padaka. 10x słabsza prędkość...

Niewykluczone, że od pełnej integracji Play i Virgin, mogą być na nich podobne prędkości. Do tego Play 2.0 i Play 2.1 (dawny RBM).