DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1144047  autor: krystian22a
 21 lut 2023, 09:41
Witam,
Obecnie mam telefon w playu (solo stan nielimitowany 46pln)- płacę 45 pln za no limit + 10Gb oraz internet vectra za 46pln. W związku z przeprowadzką i koniecznością przeniesienia(99pln w vectrze - taniej wychodzi założyć internet w nowej lokalizacji niż przenosić) lub zmiany dostawcy internetu chciałbym zejść z ceny. Może ktoś kojarzy fajną opcję na moją sytuację. Mogę dołączyć telefon partnerki która obecnie ma plush abo L za 25pln
 #1144048  autor: Karlos20
 21 lut 2023, 09:47
krystian22a: może weź wszystko w jednej sieci, czyli Play. Też oferuje net kablowy na HFC / FTTx (również dzięki UPC czy na kablach Vectry / Multimediów). A przy łączeniu usług z automatu masz niezłe rabaty. Sprawdź oferty na ich stronie internetowej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥