DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1142541  autor: schranzmania
 27 sty 2023, 12:10
Witam jest to mój pierwszy post na forum, także z góry przepraszam za błędy itp itd. Szukam oferty na kartę "Bez Pakietu" z najtańszymi minutami i SMS oraz Internetem (aczkolwiek Internet niekoniecznie, ponieważ korzystam z Hotspot-a i awaryjnie z Aero2), z doładowaniem konta przedłużającym jego ważność o rok.
Mało korzystam z telefonu, miesięcznie poniżej 10zł (rozmowy i smsy), do tej pory miałem ofertę z Virgin Mobile "Taryfa 2012", która do każdego doładowania dodawała 50% wartości doładowania (również na rok), więc oferta mi pasowała. Od 10 stycznia Virgin Mobile wycofał moją taryfę więc jest to dla mnie podwyżka z korzystanie z tel i obecnie mój cennik wygląda następująco: 39gr/minuta, 25gr SMS, 4gr/1MB, oferta atrakcyjna nie jest i szukam jakiegoś tańszego rozwiązania, ale ciężko coś znaleźć, bo większość operatorów w ofertach ma pakiety cykliczne które mnie nie interesują.

Tak jak wyżej pisałem, interesuje mnie oferta bez pakietu (cyklicznego doładowania) z najtańszymi minutami i SMS + ewentualnie internet z doładowaniem przedłużającym ważność konta o rok.

Czy ktoś mógłby coś doradzić lub podać gdzie jakieś porównanie ofert można znaleźć (bez pakietów)

Dziękuję za pomoc Tomasz
 #1142574  autor: MariuszY
 27 sty 2023, 15:47
Nie będę oryginalny - Fakt Mobile - 15gr. minuta, 15gr. SMS/MMS, lejek na internet poza paczkami, kody doładowujące 10min/10sms/50MB co tydzień. Poczytaj stosowne wątki na forum, bo od kilku miesięcy temat wałkowany (jak wprowadzili zmiany w Play odNowa). :smt023
Póki co zostałbym jeszcze w VM z pakietem za 9zł (300min/300sms/1GB), bo przejście z numerem do FM (to jest defacto subtaryfa Play) może nastręczyć trudności. Być może wkrótce się to zmieni, gdy operator zintegruje platformę VM ze swoją macierzystą.
 #1142593  autor: MariuszY
 27 sty 2023, 17:31
schranzmania pisze:
27 sty 2023, 16:49
Różnie korzystam z tel nie chcę żadnych pakietów.
Tym stwierdzeniem wyczerpałeś możliwość dalszej pomocy, bo na tę chwilę nic tańszego "z cennika" od a2m i FM nie znajdziesz.
 #1142605  autor: Karlos20
 27 sty 2023, 19:17
Warto dodać, iż tylko w Fakcie jest limiter 15-złotowy za rozmowy i SMSy (nie musisz wygadywać koniecznie 100 minut czy SMSów, aby je mieć bez limitu + lejek 32 kbps w cenniku, bez dodatkowych opłat. Dodatkowo po utracie wychodzących jest jeszcze minimum 3 miesiące na odbieranie. W a2mobile po roku jak nie zasilisz konta, numer wyłączają.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥