DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1142176  autor: lesman
 22 sty 2023, 15:56
Witam szanowną społeczność:)
Potrzebuję dosłownie na miesiąc odciąć się od internetu stacjonarnego, potrzebowałbym coś w okolicach 500GB na miesiąc, karta będzie w modemorouterze, zależnie od oferty, na stanie posiadam już przetestowany z wszystkimi operatorami TP-LINK TL-MR6400 pod LTE pod mniejsze prędkości i równie osławiony ZTE MF289F gdzie z racji swojej wysokiej kategorii LTE, zasuwa jak szalony:) Mam takie szczęście że u mnie wszyscy operatorzy mają stabilne BTS'y, nie zależy mi na 5G, może być samo LTE lub LTE A. Co byście polecili? Potrzebuję neta tylko na miesiąc, nie chce się pakować w wypowiedzenia, wszystko oprócz playa:) Cena z jak najlepszym stosunkiem do jakości, chciałbym wydać jak najmniej ale zdaję sobie sprawę że 500GB to nie mało na miesiąc więc wezmę pod uwagę każdą ofertę. Przechodzę do Was, bo przerażają mnie zawiłości promocyjne/regulaminowe poszczególnych operatorów i podoperatorów, doradzicie coś:)?

WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 22 sty 2023, 16:02 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: ofert z portali aukcyjnych tu nie omawiamy
 #1142178  autor: babciagienia1p
 22 sty 2023, 16:27
@lesman
Plush - 3 startery - na każdym możesz włączyć bezpłatnie 200 GB za zgody marketingowe na 720 godzin (30 dób). Koszt starterów 3x5,- zł. Jeśli będziesz korzystać z jednego startera dłużej niż 15 dni od aktywacji, możesz włączyć RWK za 5,- zł.

https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... adarmo.pdf
 #1142185  autor: Karlos20
 22 sty 2023, 18:10
Oprócz 200 GB na 30 dób + RWK za środki ze startera można jeszcze włączyć darmowe 10 GB w Polsce na 30 dób z akcji "Ukraina". Kod *136*11*9999#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142189  autor: Karlos20
 22 sty 2023, 18:19
babciagienia1p: są startery, które mają 12 GB na dzień dobry (15 dób).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142200  autor: lesman
 22 sty 2023, 20:44
babciagienia1p pisze:
22 sty 2023, 16:27
@lesman
Plush - 3 startery - na każdym możesz włączyć bezpłatnie 200 GB za zgody marketingowe na 720 godzin (30 dób). Koszt starterów 3x5,- zł. Jeśli będziesz korzystać z jednego startera dłużej niż 15 dni od aktywacji, możesz włączyć RWK za 5,- zł.

https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... adarmo.pdf
Bardzo dziękuje, nie spodziewałem się tak dużego odzewu:) Takiej promki się nie spodziewałem wydaję się zbyt pieknę, ciekawe czy polkomtel nie przycina na łączu chyba musi mając taką promkę, nawet mając router lte kategorii 20 nie wiem jak to pójdzie ale się przekonamy, jutro idę do sklepu i biere, podzielę się z Wami testami. Mam jednak kilka pytań:
1. Dosłownie kilka dni temu kupiłem kartę zwykłego plusa tą z 6GB w żabce żeby przetestować na routerach jak śmiga BTS, podpiąłem i chyba wyraziłem jakąś tam zgodę marketingową przez iplus żeby mieć więcej GB, czy w takim razie mogę na moje dane kupić te 3 startery i wszystkie na moje te same dane i na każdej karcie aktywować te zgodę? Serio oni tego nie sprawdzają?
2. Czy jest jakiś konkretny starter plusha jaki mam kupić?
3. Czy dobrze rozumiem, że wystarczy że kupie ten starter za 5 zł, zarejestruje go u Pani w żabce, wyślę tego SMS'a za 200GB i mam 200GB na 15 dni, czy muszę wykupić jakiś pakiet u nich? Czy coś pominąłem? Wybaczcie za tak banalne pytania ale kompletnie nie ogarniam tematu mobilnego neta.
To tyle:)
 #1142208  autor: Karlos20
 22 sty 2023, 23:00
1. Tak, bonus masz przyznany na zgody na dany numer.
2. Dowolny starter Plush - z 6 lub 12 GB bonusem na start. Przykład:
Obrazek Obrazek
3. 200 GB masz na 30 dób, ale żeby móc go w tym czasie wykorzystać, musisz najpierw poczekać na przyznanie 4 zł promocyjnych ze startera, bo 1 zł masz już na koncie głównym, konto jest aktywne na 15 dób. Aby móc wykorzystać ten pakiet na dłużej niż na 15 dób, musisz wbić kod *121*11*365# - wówczas zabiorą 4 zł ze startera + 1 zł z konta głównego, włączą Plusha Ważnego Rok - czyli konto ważne 365 dób na wychodzące, dzięki czemu możesz przez miesiąc korzystać z pakietu 200 GB, a potem zasilając się dowolną kwotą kupować pakiety czy inne opcje, gdy spodoba się Tobie działanie Plusa.

WAŻNE: net przy stanie 0,00 będzie nadal działał. Zadziała też na punkcie dostępowym APN internet
A jeśli wyczerpiesz wszystko, włączą lejek 32 kbps bez ekstra kosztów. Ze względu na zerowy stan konta, nie dopadnie Cię "danina" 3 a później 5-złotowa za brak płatnej aktywności.

Dodatkowo, jeśli uruchomisz starter, w ciągu 30 dób od jego odpalenia możesz napisać na PW do mnie czy innego forumowicza, który posiada Plusa lub Plusha na kartę, aby otrzymać dodatkowe 5 GB na 30 dób zupełnie bezpłatnie (możesz jednorazowo w ciągu miesiąca zdobyć nawet 50 GB).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142210  autor: babciagienia1p
 22 sty 2023, 23:35
lesman pisze:
22 sty 2023, 20:44
1. Dosłownie kilka dni temu kupiłem kartę zwykłego plusa tą z 6GB w Żabce żeby przetestować na routerach jak śmiga BTS, podpiąłem i chyba wyraziłem jakąś tam zgodę marketingową przez iplus żeby mieć więcej GB, czy w takim razie mogę na moje dane kupić te 3 startery i wszystkie na moje te same dane i na każdej karcie aktywować te zgodę? Serio oni tego nie sprawdzają?
3. ... czy muszę wykupić jakiś pakiet u nich? Czy coś pominąłem? Wybaczcie za tak banalne pytania ale kompletnie nie ogarniam tematu mobilnego neta.
To tyle:)

1) Na wszelki wypadek możesz odwołać zgody - najpóźniej przed uruchomieniem 200 GB na następnym starterze, najwcześniej po przyznaniu 200 GB na konkretnym starterze. W regulaminie masz zasady odwołania zgód.
]https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... adarmo.pdf
3) Pakiet nie jest potrzebny. Potrzebna jest ważność konta na połączenia wychodzące.
Karlos20 pisze:
22 sty 2023, 23:00
Dodatkowo, jeśli uruchomisz starter, w ciągu 30 dób od jego odpalenia możesz napisać na PW do mnie czy innego forumowicza, który posiada Plusa lub Plusha na kartę, aby otrzymać dodatkowe 5 GB na 30 dób zupełnie bezpłatnie (możesz jednorazowo w ciągu miesiąca zdobyć nawet 50 GB).

W systemie poleceń, o którym pisze @Karlos20, możesz też polecić "sam siebie", czyli poprzedni numer poleca następny. Nie ma znaczenia, że są zarejestrowane na ten sam Pesel. 5 GB dostaje polecający i polecany.
https://api.plushbezlimitu.pl/jcr/files ... 2.2020.pdf
--------------Edycja---------------------
Zwrotnie - polecany może stać się polecającym w tej samej parze (pod warunkiem zachowania 30 dób od aktywacji polecanego), czyli łącznie mogą dostać 2x10 GB.

W linku super instrukcja @Karlos20
viewtopic.php?f=22&t=89680&start=1965
 #1142286  autor: lesman
 23 sty 2023, 16:03
Nie wiem czy mój post się dodał zatem dodaje jeszcze raz, kupiłem simke taką jak kolega wyżej wstawił, obwolutą była ta 200gb a pod nią skrywała się ta 12gb j/w. Konsultant i salon strasznie namącił mi w głowie, moglibyście krok po kroku wyjaśnić mi jak to dokładnie zrobić? Konsultant mówił że 1 zł = 1 dzień działania usługi i już nie wiem jak mam to zrobić kroczek po kroczku. Co po miesiącu, czy będę zobowiązany coś im płacić jak się zdecyduje na te RWK? Kolejne pytanie czy mam ten numer podpinać pod iplusa czy jak to się tam zwie?
P.S. Czy wie ktoś jak w orange flex działa video pass, do jakiej rozdzielczości mogę dobić w przypadku np. netflixa i jutuba?

Pozdrowienia!
 #1142287  autor: babciagienia1p
 23 sty 2023, 16:40
@lesman
Nie musisz podpinać numeru pod aplikację www lub mobilną. Aż nie wierzę, że w salonie mogli Ci takie dyrdymały o 1,- zł opowiadać... To nieprawda.
Przeczytaj jeszcze raz post @Karlos20
Karlos20 pisze:
12 sty 2023, 17:03
Odpaliłem nowy starter Plush.
1) 12 GB na start > 15 dób. Sprawdzenie stanu *136#
2) Do wyboru mamy 100 GB na 30 dób albo 200 GB za zgody marketingowe też na 30 dób - uszczelnili promkę i trzeba wybrać tylko 1 z nich. SMS o treści 100GB lub ZGODA na 80060. Stan paczki: *136#
3) Poleć Plusa / Plusha znajomemu: wysyłamy z obecnego numeru Plus / Plush na kartę SMSa w treści wpisując numer telefonu nowego startera na 80520 - oba numery otrzymują po 5 GB na 30 dób za 0 zł (max limit 10 poleceń w ciągu ostatnich 30 dób)! Stan paczki: *121#
4) PLUSH WAŻNY ROK: wbijamy kod *121*11*365# i po chwili dostajemy konto ważne 365 dób. Stan usługi: *121# a ważność konta: *100# - uwaga: musiałem czekać ok kilkanaście minut na przyznanie ze startera 4 zł promocyjnych, aby włączyć usługę. Po jej włączeniu stan konta się wyzerował. Net działa bez problemu.
5) *opcjonalnie* 4-ry doładowania: START na 8844. Po 5 minutach przyjdzie SMS z potwierdzeniem. Stan włączenia sprawdzimy kodem *136#, stan doładowań: SMS o treści INFO na 8844.
6) Pakiet Video (2,5 GB na YouTube'a w rozdzielczości do 480p) - pierwsze 30 dób za 0 zł (po tym czasie 5 zł/mc), aktywacja *121*11*01# lub w apce iPlus, dezaktywacja *121*00*01# - stan sprawdzimy kodem *121#
7) Pakiet 10 GB "Ukraina" - 10 GB w Polsce na 30 dób za 0 zł. Aktywacja kodem *136*11*9999# - stan sprawdzimy kodem *136#

Jeśli zamierzasz kupić następny starter przed upływem 30 dób, poczekaj z pkt.3. Po zakupie dostaniesz za wzajemne polecenie starterów 2x10GB.
 #1142288  autor: Karlos20
 23 sty 2023, 17:08
lesman: nic nie trzeba podpinać. Kodami *121# i *136# kontrolujesz stan pakietów. Nie polecam używać aplikacji iplus, bo nie pokazuje wszystkich pakietów i usług.
Jeśli chodzi o Video Pass w Orange Flex - brak limitu prędkości i GB przy korzystaniu z wytypowanych serwisów / aplikacjach: YouTube (nawet w 4K + YouTube Music), Netflix (w 4K też + zmierzysz sobie prędkość neta w ich apce FAST), TVP VOD, Stream TVP (w tym TVP SPORT, TVP World, TVP Info), Player, Pilot WP, Orange TV GO, CDA Premium (w tym kanały tv tam dostępne), HBO MAX (w tym 3 kanały linearne tv HBO) i Canal + Online (VOD + kanały tv).
Aby nie zjadało neta poza Video Pass polecam wyłączyć VPNa, nie korzystać z proxy, Opery Mini, nie używać ukrywania IP w przeglądarce Safari (dla userów iPhone'a, iPada, MacBooków), korzystać z oficjalnych apek lub stron internetowych. Uwaga, linki zewnętrzne i reklamy zjedzą GB z planu / czy paczek promocyjnych. Info na stronie flex.orange.pl/pomoc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142291  autor: lesman
 23 sty 2023, 18:50
Okej i pytanie, kiedy mam wyłączyć te zgody na pierwszym starterze dla pewności, po okresie kiedy skończy mi się te 200GB? Chodzi o te tu na końcu https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... adarmo.pdf
Startera jeszcze nie aktywowałem, tylko go kupiłem, aktywuje za kilka dni, rozumiem że od wtedy mam te 5 zł na koncie zgadza się? a nie od momentu zakupu startera

---
edit, jeszcze zastanawia mnie ta czesc regulaminu:
Abonent może korzystać z Pakietu internetowego, gdy posiada dodatnią wartość swojego konta (min. 1 grosz) i jednocześnie znajduje się w
Okresie ważności dla Usług wychodzących (posiada aktywne konto).

ale ja będę miał 0 zł z tego co zrozumiałem z instrukcji po aktywacji RWK która pójdzie z tych 5 zł ze startera, nie będę miał aktywnych wychodzących, chyba że czegoś nie kumam
 #1142296  autor: babciagienia1p
 23 sty 2023, 19:21
@lesman
1) Zgody odwołaj po skutecznym otrzymaniu 200 GB.
2) Tak zgadza się - 5,- zł po aktywacji startera.
3) Okres ważności, dla wychodzących, będzie długi po zakupie RWK za 5,- zł.
4) Regulaminowy zapis o dodatnim stanie konta, aby korzystać z internetu, jest martwy.
 #1142957  autor: qcom
 02 lut 2023, 10:06
Wczoraj kupiony i zarejestrowany starter z plusha. Po wysłaniu sms'a na pakiet 200 GB przychodzi powiadomienie, że nie jestem uprawniony do udziału w promocji.
Pakietu 100 GB też nie da się aktywować.
Dodam, że to pierwszy numer z plusha, wcześniej nie miałem zarejestrowanych żadnych numerów w plusie/plushu
Miał ktoś z was taki przypadek?
 #1143014  autor: MariuszY
 02 lut 2023, 20:18
qcom pisze:
02 lut 2023, 10:06
Wczoraj kupiony i zarejestrowany starter z plusha. Po wysłaniu sms'a na pakiet 200 GB przychodzi powiadomienie, że nie jestem uprawniony do udziału w promocji.
Pakietu 100 GB też nie da się aktywować.
Dodam, że to pierwszy numer z plusha, wcześniej nie miałem zarejestrowanych żadnych numerów w plusie/plushu
Miał ktoś z was taki przypadek?
Betelgezadoo pisze:Niestety u mnie to samo, nowy starter plusha z Żabki, ten z dużym „200gb” i tez SMS zwrotny, ze nie jestem uprawniony do promocji „100GB”
Może jakimś trafem macie aktywne zgody marketingowe "z automatu" i należałoby je najpierw odwołać. Chociaż logicznie rzecz ujmując 100GB powinno wejść każdemu :smt017
https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... adarmo.pdf
 #1143018  autor: neotele
 02 lut 2023, 21:20
W Plus/h ostatnio same problemy i błędy systemu.
Skoro, zgodnie z zasadami, mamy do czegoś nabyte prawo, a to nie działa, to należy w pierwszej kolejności zrobić zgłoszenie techniczne (co powinno trwać trochę krócej niż reklamacja) dotyczące problemu, a w ostateczności zrobić reklamację (na którą odpowiedzą do 30 dni).
 #1143021  autor: MariuszY
 02 lut 2023, 21:42
Mam jeszcze jedną koncepcję - może Polkomtel tak zunifikował w systemie promocję "za zgody", że teraz jest limit bonusów na jednego klienta :?:
Tak przecież jest z bonusem za zgody marketingowe w Elastycznej - 5zł dostajemy do pięciu numerów i basta. Tylko ciągle mi nie pasuje problem z aktywacją 100GB (zamiast 200GB), bo to przecież nie ma związku z akceptacją czegokolwiek. To tylko goły bonus należny każdemu kto zgód nie wyrazi, ale wyśle sms :?
Zgaduj zgadula, a pewnie jak zwykle wszystko przez system Plusa :wink: