DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1142158  autor: piotrekzam
 22 sty 2023, 10:15
Dzień dobry.
Od razu zaznaczę, że przepatrzyłem tematy o podobnych tytułach, zazwyczaj dotyczą one ofert ważności konta aby nie zablokowali numeru a nie o połączeń wychodzących.

Szukam oferty na kartę aby jak najdłużej można było wykonywać połączenia wychodzące bez doładowanie bądź doładowania za jak najmniejszą kwotę.
Sim potrzebuje do alarmu, nie będę używał powiadomień różnego typu np. alarm aktywny, albo brak zasilania. Interesują mnie tylko powiadomienia jeżeli alarm uruchomiłby się przy włamaniu, więc mam dzieje że nigdy ;). Dlatego nie potrzebuje oferty z darmowymi smsami ani nic takiego, interesuję mnie tylko stosunkowo jak najtańsza cena do jak najdłuższego wykonywania połączeń.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 #1142243  autor: neotele
 23 sty 2023, 10:42
Nic tańszego niż a2mobile z RWK po każdym doładowaniu i taryfą 10 gr za min/SMS (zależnie od tego, co robi ten alarm) nie znajdziesz.

A jeśli alarm wysyła TYLKO SMSy, to możesz także rozważyć Play odNowa, zasilając za 5 zł i kupując za to pakiet 100 SMSów, będziesz miał (za 5 zł) problem z głowy na 13 miesięcy, kiedy trzeba będzie ponowić tą procedurę.
 #1142251  autor: piotrekzam
 23 sty 2023, 11:28
Alarm wykonuje połączenia, nie potrzebuje ani smsów, ani transmisji danych.
Jak najdłuższe wykonywanie połączeń a nie żeby doładowanie za 5 zł pozwalało wykonywać połączenia np. przez 7 dni.

Przyglądam się tej ofercie a2mobile, i przy rwk nigdzie nie jest wyjaśnione czy rwk to rok wykonywania połączeń czy rok przedłużenia ważności karty ? Widziałem że różne sieci różnie to interpretują.
 #1142289  autor: piotrekzam
 23 sty 2023, 18:24
Dziękuję za odpowiedzi, sieci komórkowe to w ogóle nie moja dziedzina, nie wiedziałem nawet że istnieją takie jak podaliście, pomogliście mi wybrać a2mobile.

Kupiłem w a2mobile startery po 5 zł, przyszło powiadomienie że 5 zł do wykorzystania przez 365 dni, także tak jak chciałem. Z alarmami zadziałały bez problemu, jedynie wcześniej trzeba koniecznie włożyć kartę sim do telefonu i usunąć kod PIN bo alarmy mają z PINem zablokowaną możliwość wykonywania połączeń a w module alarmu nie ma możliwości wpisania ani wyłączeniu PINu. (może ktoś będzie szukał w przyszłości takiej informacji więc napisałem.)
 #1155792  autor: Remington
 11 sie 2023, 14:00
babciagienia1p pisze:
11 sie 2023, 13:22
Porada @forum_tg raczej nie będzie skuteczna...

Oczywiście, że będzie:
https://doladowania.a2mobile.pl/

Poza tym a2m można doładować jako Plusa wszędzie - w banku, w bankomacie, w kiosku, w kasie tego czy tamtego marketu itd. Nie działa jedynie doładowanie z abonamentu Plus.
 #1155864  autor: kszaq
 13 sie 2023, 15:02
komanch pisze:
11 sie 2023, 20:23
kszaq pisze:
11 sie 2023, 20:02
Jedyne, czego nie zrobisz bez karty to wyłączenie cykliczności pakietu.
Czy może wystąpić sytuacja, gdy w przypadku karty wykorzystywanej w alarmie będzie to problemem?
Sądzę, że dla sporadycznie wykonywanych połączeń głosowych nie będzie to żaden problem, bo po prostu nie potrzebujesz pakietu.