DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1140653  autor: fpiotro123
 30 gru 2022, 17:42
Witam, szukam oferty tak do 35 zł +/- w taryfie na karte.
Obecnie mam abonament w sieci Plush , jednak jest problem z zasięgiem i z internetem i świadczeniem przez wymienionego operatora powyżej usług do mnie więc niestety czas na zmiany.
Szukam czegoś co nie jest oparte i związane na Plus, oraz w ofercie na karte.
Zainteresowała mnie oferta ORANGE FREE NA KARTE:
za 31 zł mam
nielimitowane rozmowy smsy mmsy i 30 gb(przez apk.) + 1200 gb / na rok + 300 gb / na rok ,

dajcie znać co myślicie
 #1140658  autor: Remington
 30 gru 2022, 18:46
My znamy tę ofertę. Ale zajrzyj powyżej do regulaminu działu i zamiast przybliżać to co znamy napisz czego Ci potrzeba - ilu minut, smsów, internetu. Dopiero wtedy będzie można ocenić czy ta czy inna oferta.
 #1140659  autor: fpiotro123
 30 gru 2022, 19:07
Remington pisze:
30 gru 2022, 18:46
My znamy tę ofertę. Ale zajrzyj powyżej do regulaminu działu i zamiast przybliżać to co znamy napisz czego Ci potrzeba - ilu minut, smsów, internetu. Dopiero wtedy będzie można ocenić czy ta czy inna oferta.
No to
Rozmowy - NO LIMIT
SMSY,MMSY - NO LIMIT
Internet - dużo, minimum 40gb +/-
voLTE - TAK
voWifi - nie musi być ale najlepiej TAK
moje urządzenie aktualne to IPHONE 11 zwykły (nie PRO ani inne)
Bonusy np. za doładowania i jakieś inne od operatora chętnie przygarnę :D
Szukam wszystkiego poza ofertami i sieciami oparte na PLUS, słabe mają nadajniki w mojej miejscowości (2mb/s na wszystkich kreskach LTE)

EDIT: ps. dzięki za pomoc
 #1140752  autor: Archi334
 01 sty 2023, 23:01
Jak sprawdzisz pakiet Orange o którym pisałeś i będziesz zdecydowany polecam pakiet roczny aktywowany w aplikacji mój Orange. W zasadzie to samo co wyżej ale za to że trzeba wyłożyć kasę z góry dostaniesz więcej netu i lepsze warunki w roamingu.
 #1140767  autor: darekka
 02 sty 2023, 13:07
Plus bonus za dołądowanie w apce lub przez doladowania.orange.pl daje za każde 5zł 12,5GB(napchać hajsu aby stykła na nolimit proponowany wyżej) oraz aktywacja promocji 300GB na rok przedłużonej do 31 maja 2023 https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 41d379c7bd pozwoli poza nolimitem mieć ekstra GB za darmo!

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D