DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1139418  autor: Cerber
 06 gru 2022, 16:03
Mam numer w Play na kartę i chcę go ZACHOWAĆ , ale używam go rzadko do rozmów i sms
1.Potrzebuję Internet (raczej wystarczy 10Gb)
2.cena rozmów i sms jest nieistotna bo nie dzwonię z tego nr
3.musi być możliwość dodzwonienia się do mnie
4.i musi być Play bo tylko on ma zasięg tam gdzie go potrzebuję (plus , t-mobile testowałem)
5.cena max najniższa lub długa ważność
 #1139421  autor: Karlos20
 06 gru 2022, 16:10
Polecam Fakt Mobile (taryfa Playa). RWK za każde doładowanie. 10 GB za 15 zł dostaniesz + 50 MB co tydzień.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139478  autor: neotele
 07 gru 2022, 13:08
W playowatych tanio będzie w Virgin.
Każde doładowanie daje RWK.
Uruchomienie taryfy #Mini3 za 3 zł też daje RWK i 30min+30SMS+300MB, a mając uruchomianą tą taryfę możesz wykupić dodatkowe GB ( 1zł za 1 GB).

Optymalnie Byłoby w Orange, jeśli będziesz w zasięgu. Warto sprawdzić.
Opcja początkowa - koszt ok 1,67 zł/miesiąc za 3 lata:
- przenosisz nr do OFNK (masz RWK + 2GB)
- doładowujesz za 5 zł aplikacją i aktywujesz promocję "300GB" (do 31.12.2022r.) i w jej ramach przez 11 następnych miesięcy doładowujesz po 5 zł (łącznie wydasz 60zł), co miesiąc otrzymując obecnie 37,5GB,
- w sumie otrzymasz 452 GB (2GB +12x12,5GB za doładowanie aplikacją + 12x25GB z promocji 300GB), co przedłużasz za posiadaną kasę na koncie o 2 lata (za 2x29zł). Zostanie Ci jeszcze 2 zł na koncie.

Dodatkowo do powyższego, w dowolnym momencie doładowujesz aplikacją po 5 zł dowolną ilość razy, dostając - obecnie - za każdym razem bonus 12,5 GB.
Zgromadzone w ten sposób środki na koncie możesz zamienić, albo na dodatkowe GB (5,25 zł za 5 GB), albo na wielokrotne przedłużenie ważności bonusów i konta o kolejne lata (29zł za 1 rok).