DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1138512  autor: KSI
 16 lis 2022, 13:57
Szukam internetu na kartę z jak największą paczką GB danych, który będzie wykorzystywany nieregularnie (czasami wcale a czasami dużo) w routerze/smartfonie do konsoli i laptopa.

Z uwagi na bliską lokalizację nadajnika Play (około 500m), preferuję coś za zasięgu PLAY ale to nie jest warunek.
 #1138535  autor: KSI
 17 lis 2022, 07:18
Karlos20 pisze:
16 lis 2022, 14:03
A jaki koszt miesięczny Ciebie interesuje? Bez tego ciężko coś dobrać...
Myślę, że 50-60 zł to max. Z uwagi na nieregularność korzystania, dobrze byłoby, żeby:
- nie trzeba płacić 50-60 zł co miesiąc tylko jak się będzie chciało korzystać chyba, że jest jakaś kumulacja GB i nie przepadają to ok
- może po prostu są też do wyboru mniejsze pakiety GB z możliwością dokupienia. Jeśli będę wiedział, że będę dużo korzystać, aktywuję duży pakiet danych a w przeciwnym wypadku mniejszy lub wcale.

Nie wiem czy jest jeszcze promocja w Orange, czy było coś takiego w Play, że można było mieć na rok coś w rodzaju 1200GB. Nie wiem też jak to do końca działało. Przy Play nie będę się upierać, bo warto byłoby przetestować transfery itp.
 #1138543  autor: Karlos20
 17 lis 2022, 09:46
Polecam Orange. Są sposoby, aby mieć sporą ilość neta ważną rok czasu.
Nadal jest promka z 1200 GB przez rok, które są przedłużalne w porównaniu do Plusa, T i Playa. Pakiet cykliczny kosztuje 31 zł co 31 dni.
Możesz też wydać od razu 360 zł, ale zyskujesz 2 TB neta (aktywacja w Mój Orange) + bonusy z doładowań i mieć ten transfer na cały rok.
Teraz jeszcze bardziej warto bo nawet zapewniając sobie GB na rok do końca listopada możesz włączyć w Mój Orange aż 100 GB za darmo, one schodzą jako pierwsze więc uzbieranego neta starczy na dłużej.

Ale tak jak piszesz, przetestuj sobie różne rozwiązania. Play daje na start 200 GB za 5 zł, a co dalej? Różnie bywa (ja odradzam).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139108  autor: Karlos20
 29 lis 2022, 10:38
Polecam starter za 20 zł, masz tam od razu 50 GB na start. Następnie:
1) zasilasz go za 5 zł (najlepiej online lub w Mój Orange)
2) jeśli to Twój pierwszy numer w Orange - odbierz po jego dodaniu do Mój Orange darmowe 100 GB
3) do 30.11.2022 odbierz kolejne, promocyjne 100 GB
4) włącz promkę "300 GB przez rok" wysyłając SMS o treści 300GB na 811 - dostaniesz od razu 25 GB, które przedłużą te 50 GB na start do 31 dni, kolejne 11 paczek po 25 GB co miesiąc dostaniesz, gdy zasilisz się w Mój Orange miesięcznie za minimum 5 zł.
5) włącz promkę "1200 GB przez rok" wysyłając SMS o treści 1200GB na 811 - wówczas za każde odnowienie usługi no-limit +GB otrzymasz 12x po 100 GB ekstra
6) włącz usługę no-limit - SMS o treści CYKL na 816 - zabiorą na pierwsze 31 dni 15 zł (masz kasę na starterze) i otrzymasz 115 GB neta, w kolejnym miesiącu jeśli zapewnisz 31 zł na koncie włączą kolejne 115 GB. Niewykorzystane GB przechodzą na kolejne cykle.
7) po 33 dniach od aktywacji startera wyślij SMSa o treści TAK na 80290 - otrzymasz darmowe doładowanie konta głównego na 10 zł. Przyda się kasa na kolejne miesiące no-limitów + GB.
8] zasilaj konto online lub w Mój Orange konto piątkami - wówczas takie zasilenie to 12,5 GB - za każdym razem.
9) za 29 zł możesz na rok czasu mieć ważne GB z doładowań oraz kasę na koncie. Aktywacja kodem *101*365#
10) Jeśli dużo korzystasz z mediów społecznościowych, polecam Social Pass za 7 zł na 3 miesiące, polecam włączyć póki taka opcja istnieje. Promocyjna cena tylko w Mój Orange. Opcja daje neta nielimitowanego np. na FB, Messengera, Instagrama, Twittera czy TikToka.

A w razie dodatkowych pytań, napisz na priv.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2022, 10:41 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139738  autor: klaudia123
 13 gru 2022, 01:34
Może starter Play Internet na karte? I ich oferta dzień/tydzień/miesiąc bez limitu?
Starter z szuflady rejestrujesz/aktywujesz/doładowujesz/włączasz usługę kiedy potrzeba?

Heyah 01 Internet za 19,99zł/50GB i koniec, w aplikacji to on/off, 6mc można nie używać... później wyłączą kartę.
Nju Internetowy 29zł... po GB lejek 1Mb/s, pierwsze 3 Fv 9zł, później 0-29zł, pół roku może leżeć nieużywany...