DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1138115  autor: onifer2
 08 lis 2022, 21:03
Szukam oferty na kartę z jak najniższa ceną/jak najwięcej internetu.
Potrzebuję minimum 40gb+ no limit rozmowy, sms. Przeniesienie z Plusa.
Płatność miesięczna, nie roczna.

Jest coś tańszego niż te cykliczne po 30zł ze 100gb miesięcznie w T-Mobile, Plusie, Orange?
Mogą być różne kombinacje z mniejszymi doładowaniami.
 #1138117  autor: Karlos20
 08 lis 2022, 21:37
Za 30 zł niestety nie osiągniesz takiej ilości neta, ani w a2mobile (30 GB na pełnej prędkości), ani w T czy Plusie - nie wliczając promocji dodatkowych.
W Orange za 31 zł masz 15 / 30 GB (w Mój Orange), ale przy zasileniu online / Mój Orange dostajesz więcej neta za sam fakt zasilenia - 25 GB + kolejne 25 GB co miesiąc przez najbliższy rok (kombinacja z niższymi nominałami da więcej neta [za 5 zł dostajemy 12,5GB poprzez Mój Orange], ale warto to połączyć z promką "300 GB przez rok", aby uniknąć przepadania bonusu z zasileń, jeśli go nie wykorzystamy). Dodatkowo po aktywacji promocji "1200 GB" za każde odnowienie usługi no-limit otrzymujesz przez rok dodatkowe 100 GB.
Łączna ilość GB w pierwszym roku wyniesie: 50 GB bonusu z zasileń co miesiąc (przy zasileniu 30 zł - co jakiś czas trzeba poprawić stan konta kolejną piątką aby wyrównać stan konta do odnowienia usługi) + 115 / 130 GB (w Mój Orange) z no limitów = do 180 GB co miesiąc.
Jeśli zasilisz regularnie konto i zapewnisz kasę na odnowienie usług, GB niewykorzystane będą przechodzić z miesiąca na miesiąc.
Można też kupić więcej opcji NL+GB, ich ważność i GB sumują się.
Po roku (lub bez promocji) łączna ilość GB to max 60 GB co miesiąc (korzystając z Mój Orange). GB niewykorzystane i zebrane z promocji "1200 GB" nadal można przedłużać, w porównaniu do pseudo promocji T-debili, Plusa i Playa.
Lecz w OFNK jednak opłaca się kupić pakiet na cały rok za 360 zł. Oprócz bonusu z doładowań (nawet kilkaset GB extra) otrzymamy aż 2 TB neta - na 365 dni. Wyjdzie minimum 170 GB na miesiąc za 30 zł/mc. Bez czekania na 12 transz bonusowych.

Dodatkowo za nieco ponad pół ceny w pierwszym miesiącu (15 zł) odpalamy pierwszy miesiąc usługi cyklicznej no-limit + 115 GB neta w Orange. Nigdzie tak obszernie i korzystnie nie jest w innej sieci.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138119  autor: onifer2
 08 lis 2022, 22:37
Dziękuję. Da się przenieść do tej oferty numer? Co to jest dokładnie? Orange Free na kartę czy coś innego?

Chyba jednak to zbyt skomplikowana zabawa.🙂
 #1138123  autor: Karlos20
 09 lis 2022, 01:19
onifer2: tak, przenosisz się do oferty Orange Free Na Kartę. Zrobisz to online, a w salonie jeszcze szybciej. Bonus na start - RWK na kasę i 2 GB bonusu za zasilenia, też ważne rok.

To nie jest trudne, po przeniesieniu numeru robisz kilka kroków:
> zasilasz się odpowiednią kwotą (np. 3x 5 zł - dostaniesz 37,5 GB ważne rok)
> odpalasz promkę "300 GB przez rok" (SMS o treści 300GB na 811) - dostajesz od razu 25 GB - będzie ważne rok, bo po przeniesieniu numeru GB z zasileń masz na start 2 GB tyle ważne i połączą się z GB które zdobyłeś z zasileń, kolejne 25 GB wpadnie co miesiąc po spełnieniu warunku zasilenia konta za minimum 5 zł/mc (spełnisz ten warunek doładowując konto, aby pobrali kasę za odnowienie no-limitów),
> odpalasz promkę "1200 GB przez rok" (SMS o treści 1200GB na 811) - wówczas dostaniesz pierwsze 100 GB za włączenie usługi cyklicznej z no-limitem,
> włączysz za 15 zł pierwszy miesiąc usługi no-limit (SMS o treści CYKL na 816) - otrzymasz 115 GB + voice/SMS/MMS na 31 dni.
> potem zasilasz się tak, aby co miesiąc było na koncie przynajmniej 31 zł na odnowienie usługi no-limit - będziesz informowany kiedy co i jak.

SMSy po podane numery są darmowe. Doładowanie konta i panowanie nad środkami ogarniesz w Mój Orange (apka i www), środki sprawdzisz też krótkimi kodami oraz pod darmowym numerem telefonu *500. Pamiętaj, o GB bonusowe się nie martw, będą ważne przez rok, GB będą przechodzić z miesiąca na miesiąc przy skutecznym odnowieniu no-limitów. Zdziwisz się, jak dobrą mają opcje i je szybko ogarniesz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138153  autor: onifer2
 10 lis 2022, 00:51
Świetnie. Dziękuję za wytłumaczenie krok po kroku.
A czy bez odpalenia promki cyklicznej 1200gb przez rok, będzie to działało?
Za te miesięczne doladowania 3 razy po 5zl, myślę ze wystarczyłoby mi te 37,5gb. Rozumiem, że wówczas to sam internet, a rozmowy i smsy płatne standardowo?
 #1138159  autor: TomLee
 10 lis 2022, 08:15
Jest jeszcze Heyah 01 z 40 GB i no limitem za 29.99. Pierwszy miesiąc za 1 zł
 #1138161  autor: Karlos20
 10 lis 2022, 08:30
onifer2: będzie, ale skoro dają dodatkowe 12x po 100 GB przez rok za fakt odnowienia usługi w tej samej cenie, co bez promocji, to dlaczego z tego nie skorzystać? Pamiętaj, że jeśli zapewnisz kasę na odnowienie usługi, niewykorzystane GB przejdą na kolejny cykl usługi. To jest rzadkie u operatorów.
Nawet w H01 czy we Flexie GB z planu nie przechodzą na kolejne miesiące.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138167  autor: onifer2
 10 lis 2022, 08:48
No skoro mogę za 3*5zl mieć 37,5gb, to nie ma sensu dopłacać drugie tyle do 31zl miesięcznie pakietu cyklicznego, skoro tyle GB mi wystarczy.
No chyba, że i tak koszt rozmów i smsów zje mi więcej kasy.
 #1138169  autor: Karlos20
 10 lis 2022, 08:51
onifer2: zawsze możesz kupować NL+0,5 GB na 1 dzień (aktywacja po północy, daje ważność do max 48h - czyli dzień aktywacji + 24h).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138176  autor: onifer2
 10 lis 2022, 09:01
Za jaką kwotę? I tak co drugi dzień? To dużo zabawy. A wyjdzie na to samo cenowo, 3*5zl, plus jeszcze koszt no limit co drugi dzień pewnie z drugie 15zl.
To jednak wolę pakiet za 31 zł cyklicznie w wersji opisanej na początku
 #1138178  autor: Karlos20
 10 lis 2022, 09:08
onifer2: taki pakiet kosztuje 1 złoty. Wyjdzie połowę ceny jak za pakiet całomiesięczny - czego jeszcze chcesz?! Zdecyduj się.
Ja wolę zapłacić 31 zł i mieć spokój, tym bardziej, że wpada mnóstwo GB które są przedłużalne.
Pamiętaj, że po odpaleniu promki "1200 GB" polecam włączyć pierwszy miesiąc za 15 zł (masz 16 zł w kieszeni), wysyłając CYKL na 816. Nic na tym nie tracisz, a jeszcze zyskasz.
Zobaczysz, marudzenie zmieni się w chwalenie oferty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138183  autor: onifer2
 10 lis 2022, 09:33
Czy jeśli mam Orange Love, aplikacja mój Orange, to będzie działać na ten sam PESEL osobno konto w mój Orange do taryfy Orange Free jako drugie?

Jeszcze w Plush przechodzą GB dopóki się doładowuje cyklicznie pakiet. A na start z a zgody 300gb i przy przeniesieniu 3 miesiace gratis.
 #1138189  autor: Karlos20
 10 lis 2022, 09:52
onifer2: będzie działać wszystko na jednym koncie (obsługiwałem 9 numerów prepaid i 1 net na abonament na tym samym koncie MO). Po rejestracji prepaida na tym samym nr PESEL numer dopisuje się do MO automatycznie w ciągu 24h.

Jeśli chodzi o Plusha - nie polecam. Co Tobie po przechodzeniu promocyjnych GB, skoro one schodzą jako pierwsze, a reszta GB wokół promocji (z doładowań, z usługi NL i innych promek) schodzą w nieokreślonym porządku i niewykorzystane przepadają. Zamiast zyskać - stracisz.

Tylko w OFNK masz możliwość kumulacji i przedłużenia wszystkich środków - zarówno dzięki zakupu kolejnej usługi, czy jako dopłata za x zł.
Sam mam główną kartę w której mam na ok 4 lata wydłużoną kasę i GB z zasileń, kumuluje mi się net ze starego NL+GB za 7 zł co 7 dni, a promo 100 GB wydłużyłem do 2 miesięcy i w każdej chwili za 9 zł GB przedłużę o kolejny miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥