DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1138001  autor: Karlos20
 05 lis 2022, 20:55
surface123: no raczej. I nie trzeba płacić 5-złotowej daniny. Jedna aktywność na rok i można korzystać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138004  autor: Karlos20
 05 lis 2022, 21:10
surface123: tak, żeby tych 5 zł nie zjadali, bo sama aktywność nie wystarczy na uniknięcie daniny. Nie masz kasy - nie ma daniny. Prepaid komórkowy to nie jest karta debetowa, czy kredytowa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138048  autor: The_shadow
 07 lis 2022, 11:38
surface123 pisze:
05 lis 2022, 20:41
Panowie

Jaka taryfa najlepsza do okazjonalnego neta z bezterminową ważnością na net ?
Tylko odnowa ?
Jesli mala ilosc neta, powiedzmy mniej niz 6 GB rocznie to tak. Jesli zas zakladasz, ze moze byc wiecej to za 30 zl / rok mozesz miec w Orange 60-300 GB (zaleznie od promocji i zakupionego startera). Oni daja bonus za doladowanie (obecnie 10 GB za doladowanie 5 zl). Robisz takich 6 doladowan, w sumie masz 60 GB bonusu i 30 zl. Za 29 zl wykupujesz rok waznosc bonusu. Masz 60 GB na rok za 30 zl. Mozesz ta czynnosc powtarzac, waznosc konta i bonusu sie sumuje. Dzieki temu ja mam ponad 600 GB wazne przez 5 lat (zalapalem sie na promocje konczaca sie w pazdzierniku, ze za kazde doladowanie masz 20 GB zamiast 10). I to jest moim zdaniem super elastyczne. Padnie mi na pare dni net domowy na pewno przez te 5 lat, wtedy nie musze kombinowac z szukaniem jakiejs oferty. Podobnie z wyjazdami. Raz do roku sie gdzies wyjedzie, a nie trzeba placic co miesiac, tylko 30 zl na rok.
 #1138059  autor: Nikita_Bennet
 07 lis 2022, 17:26
Karlos20 pisze:
05 lis 2022, 20:55
surface123: no raczej. I nie trzeba płacić 5-złotowej daniny. Jedna aktywność na rok i można korzystać.
A jak z tą usługą w przypadku zastosowania w kamerach monitoringu? Pytam bo właśnie potrzebuję czegoś bardzo taniego na BTS play'a co by mi przesyłało zdjęcia z kamery w chwili pojawienia się ruchu no i czasem gdy wejdę na nią popatrzeć online co się dzieje.
 #1138150  autor: Nikita_Bennet
 09 lis 2022, 22:22
myślę że max 3-5 GB bo to fotopułapka gdzie jak będzie przysyłać powiadomienia z ruchu trawy to to wytnę i docelowo będzie mało fotek do przesłania, obecnie testuję starter "odnowa" ale co miesiąc włazić żeby zmienić kartę sim to trochę przesada.