DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1137631  autor: quosek
 30 paź 2022, 09:40
Joł,
Co teraz najlepiej w Playu włączyć jak odNowa zepsuli ?
Użycie numeru:
- jest to numer "utrzymywany"
- głównie używany do otrzymywania SMS
- 2 razy do roku staje się moim głównym numerem (wyjazdy) - wtedy normalnie go doładowuję, dorzucam pakiet internetowy, etc

Czyli chodzi o jak najtańsze utrzymanie numeru (w odNowa - 30zł/rok; jest coś tańszego ?) przy małym kombinowaniu (widziałem w wątku odNowa pomysły jak kombinować - by zaoszczędzić 10zł/rok nie będzie mi się chciało) (powiedzmy, że zadzwonienie raz na miesiąc jest jeszcze akceptowalne)

Tak Play, bo w mojej okolicy mam maszt tylko Play, wszystko inne ma problemy z zasięgiem.
 #1137633  autor: Skyline
 30 paź 2022, 10:15
Zmiana na taryfy: Fakt mobile ewentualnie Play RWK (drożej).
Fakt doładować po zmianie taryfy za 5zł i masz Rok ważności bez wymagań, stawki 15gr za min/sms/mms i różne pakiety (droższe, tańsze, a nawet darmowe z kodów z gazet - które są tu wrzucane na forum).

Edit:
A poza Play jest jeszcze np. na Plusie A2 mobile z ofertą 5zł przedłuża konto o rok, 10gr min/sms/mms i różne ciekawe pakiety.
 #1137638  autor: Someone23
 30 paź 2022, 10:52
Jako numer utrzymaniowy nic sie u ciebie nie zmienia. W sensie, jak masz puste konto to nic nie wezma, pakiety nie przepadna. Teraz dodatkowo wprowadzili zapis, ze jesli sie nie doladuje/nie wlaczy pakietu beda wylaczac stan darmowy no i probowac pobierac 5zl z konta, ale jesli ich nie bedzie to nic nie zrobioa. Podejzewam ze w twoim przypadku, skoro nie uzywales tego numeru to tez tak dzialalo bo nie byla wykonywana aktywnosc. Teraz to rozszerzyli i nie tylko trzeba wykonac aktywnosc ale tez "zrobic ruch na koncie zlotowkowym" czyli doladowac lub kupic pakiet lub zuzyc 5zl z konta glownego w danym miesiacu.