DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1137856  autor: Karlos20
 03 lis 2022, 18:29
Rastrolek:
OFNK to co innego. Tam mają swoje bonusy i usługi. Jest ich tak duża ilość, że nie wiem czy Ty to ogarniesz.
Jeśli już to za 30 zł/mc masz no-limity + 15 GB (30 GB w apce/www Mój Orange), w promocji pierwszy miesiąc za 15 zł. Polecam przed aktywacją odpalić promocję 1200 GB przez rok, wówczas otrzymamy 12 pakietów po 100 GB dorzucanej do no-limitów za każde odnowienie usługi.
Do tego masz GB za fakt doładowania konta oraz do 30.11.2022 aż 100 GB gratis. Nie mówiąc o kolejnej promocji gdzie można dostać 25 GB ekstra za doładowanie online za minimum 5 zł/mc i tak co miesiąc przez rok.
Jest też odpłatna opcja przedłużenia kasy, GB z zasileń, z no-limitów czy bonusów.
Tak ofertę budujesz krok po kroku.

We Flexie masz dużo prościej, a do tego możesz mieć swoje ulubione serwisy (Video, Muzyka, Gry, Sociale) bez zjadania GB, gdzie taka opcja jest tylko w Social Pass w OFNK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137869  autor: Karlos20
 03 lis 2022, 20:47
Rastrolek: przypominam: za 30 zł masz no-limity i 15 GB lub 30 GB przy aktywacji w Mój Orange. Jeśli będziesz mieć promocję "1200 GB przez rok" dostaniesz +100 GB za każde odnowienie usługi (łącznie 115 / 130 GB x 12). Za zasilenie 30 zł poprzez stronkę Orange / Mój Orange dostajesz obecnie 15 GB + 10 GB ekstra. Do tego masz promkę "300 GB przez rok", pierwsza aktywacja to 25GB od razu, kolejne co miesiąc przy zasileniu za minimum 5 zł. GB nie są na jednym saldzie, a na dwóch.
Pisałem, że się w tym nie połapiesz. Sam ofert, sztuczek i promek w OFNK uczę się cały czas.

Potwierdzam, Flex ma Social Pass wbudowany w plan od 25 zł (od 8.11 od planu 30 zł) i można dokupowywać Passy (póki są). No i za darmo przez 6 miesięcy po 50 GB ekstra (łącznie 300 GB).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137871  autor: Rastrolek
 03 lis 2022, 21:00
@Karlos20: a w Orange free któreś z tych pakietów się kumulują (w sensie niezużyte gb nie przepadają)? Jeśli dobrze rozumiem regulamin to te GB za doładowania tak, natomiast z pakietu nie.
 #1137873  autor: Karlos20
 03 lis 2022, 22:46
Rastrolek: wszystko się sumuje i kumuluje - ilościowo i ważnością. Musisz ogarnąć, co i do czego to trafia.
Przykłady:
> bonus 100 GB na 31 dni za darmo. Przedłużamy te saldo +31 dni SMSem o treści AKT31 na 811 (9 zł).
> bonusy GB za doładowania w OFNK wraz z kasą na koncie: +7 dni za 3 zł kodem *101*7# / +31 dni za 7 zł kodem *101*31# / +365 dni za 29 zł kodem *101*365#
> GB i no-limity: tutaj mamy inną sytuację. Albo zapewniamy co miesiąc 30 zł, wówczas niewykorzystane GB przejdą na kolejny miesiąc - albo kupujemy inny wariant usługi - do wyboru mamy no-limit na 1 dzień za 1 zł, za tydzień za 7, na rok za 360 zł z 1TB (2TB neta w Mój Orange). Dodatkowo włączone no-limity powodują przedłużenie ważności kasy. Każda kupiona usługa się sumuje ze sobą - zarówno z ważnością i ilością GB.
Więcej na ten temat > https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Pamiętaj o kolejności wykorzystywania GB - najpierw bonusowe, potem GB z zasileń, finalnie GB z no-limitów. Jeśli nauczysz się taryfy i oferty, szybko to ogarniesz, ale to nie jest proste.
Więcej informacji w tym wątku > viewtopic.php?f=22&t=83319&start=6090

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥