DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1136464  autor: hiennas
 25 wrz 2022, 19:12
Dzień Dobry,

Poszukuję możliwości przeniesienia 2 numerów z Virgina na kartę.
Chcę pozostać na karcie a NoLimit i Internetem w PL "ile wlezie" i w tym wliczony pakiet danych w roamingu EU albo możliwość taniego dokupienia takich danych.
Obecnie za pakiet płace 25 i kwota jak najbardziej może pozostać. Nie ma jednak danych w roamingu.

Zastanawiam się na Orange na kartę albo Flex ale za Chiny ludowe nie moge połapać sie w tym co mają. Miłym dodatkiem będzie RWK.

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Adam
 #1136465  autor: fwitkowski17
 25 wrz 2022, 20:06
Virgin od jakiegoś czasu oferuje darmowy roaming na terenie UE/EOG. Prawdopodobnie korzystasz z pakietu #GIGADAJE, więc masz 4.31 GB do wykorzystania w UE:
https://virginmobile.pl/media/documents ... 7.2022.pdf
 #1136485  autor: hiennas
 26 wrz 2022, 10:07
Szczerze to w tym roku na wakacjach niestety nie działało na obu numerach. Być może trzeba to jakoś aktywować o czym nie wiem ale fakt pozostaje faktem że nie działało.

Chciałbym jednak rozpatrzec też inne opcje niż Virgin Mobile ponieważ też mam wrażenie że od momentu przejęcia jest to traktowane troche per noga.

Z góry dzięki
 #1136486  autor: Remington
 26 wrz 2022, 10:52
hiennas pisze:
26 wrz 2022, 10:07
Szczerze to w tym roku na wakacjach niestety nie działało na obu numerach. Być może trzeba to jakoś aktywować o czym nie wiem ale fakt pozostaje faktem że nie działało.

Mają to już od jakiegoś roku, więc stawiam, że w ustawieniach telefonu masz blokadę transmisji danych w roamingu (warto ją mieć jeśli bywasz w krajach lub przy granicy z krajami spoza UE+EOG).

Flex za 25 zł da Ci 15GB w kraju, za 30 zł już 30GB. GB w roamingu u każdego MNO masz tyle ile wychodzi z podzielenia ceny przez 5,8 (25/5,8 daje 4,31 GB).
 #1136488  autor: hiennas
 26 wrz 2022, 11:42
Remington pisze:
Mają to już od jakiegoś roku, więc stawiam, że w ustawieniach telefonu masz blokadę transmisji danych w roamingu (warto ją mieć jeśli bywasz w krajach lub przy granicy z krajami spoza UE+EOG).
Własnie weryfikowałem i roaming był włączony. jest to tak naprawde jedna opcja w ustawieniach. Może faktycznie cos u mnie.
Remington pisze: Flex za 25 zł da Ci 15GB w kraju, za 30 zł już 30GB. GB w roamingu u każdego MNO masz tyle ile wychodzi z podzielenia ceny przez 5,8 (25/5,8 daje 4,31 GB).
Czy to ta oferta gdzie sa jakies bonusy GB przy doałdowaniach?
Brzmi dośc ciekawie.