DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1135744  autor: as1as
 06 wrz 2022, 23:04
@Karlos20 dzięki
Proszę jeszcze o podpowiedź, 5GB powinno mi wystarczyć, dlatego myślę doladuję za 15zł i włączę pakiet cykliczny, aby włączyć promocję 1200GB. Numer przeniesiony także RWK jest i 2GB gratis. Tak będzie optymalnie?
 #1135748  autor: Karlos20
 07 wrz 2022, 10:26
as1as: tro zależy ile GB w kraju potrzebujesz. Włączenie promki 1200 GB się i tak opłaca, bo każde włączenie NL przez 12x daje po 100 GB. Wszystko się sumuje - ważność i ilość GB w przegrodzie NL.
A w tym wypadku zabezpieczyłeś sobie na rok otrzymywane GB z doładowań konta, które schodzą jako pierwsze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135854  autor: muszyna2
 08 wrz 2022, 12:23
Ok dzięki wszystkim za pomoc. Myślę że ludzie z tej pomocy skorzystali a i pewnie jeszcze komuś się ten temat przyda. Ja tak z ciekawości napisze. Miałem niecałe 9 giga z Orange tak jak kolega tu tłumaczył. 10 dni, hotel z WiFi. Korzystałem tak samo jak w pl. W ciągu tych 10 dni zużyłem jakieś 2 giga z malutkim groszem. Był net było Spotify czy YouTube.
 #1149438  autor: as1as
 07 maja 2023, 14:03
Karlos20 pisze:
23 sie 2022, 13:46
muszyna2: Aktywowałeś, jak pisałem jeden pakiet jednorazowy na próbę i jeden cykliczny?
Tak jak pisałem, przy aktywacji tych dwóch usług na próbę otrzymujesz 2x po ok 5,1 GB czyli ponad 10 GB w UE.
Trzeba było zasilić odpowiednio konto do 30 zł, a potem wysłać SMS na numer:
> START na 815
oraz
> CYKL na 816. SMSy aktywacyjne są bezpłatne
Info jest nawet na stronie www.orange.pl/view/oferta-na-karte
post z sierpnia 2022 - czy to nadal działa, potrzeba w UE internet ok. 5-10GB. Karta do zakupienia bo posiadam a2mobile i tam nie opłaca się internet w UE.
 #1149446  autor: Karlos20
 07 maja 2023, 16:46
as1as: aktualne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥