DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1131715  autor: arturaro
 29 maja 2022, 01:15
Mam taką sytuację: na prywatnym koncie w Orange oferta OL w domu, plus 2 rabatowane abonamenty. Od jakiegoś czasu prowadzę JDG i póki co nie mam żadnych usług na działalność. Niedługo będę chciał zamówić światłowód do miejsca prowadzenia działalności. Zastanawiam się teraz, czy nie przenieść jednego abo na konto firmowe, pytanie czy to opłacalne? Oferty raczej zmienić nie mogę bo nr przedłużony z pół roku temu. Na koncie firmowym chyba nie ma takiego rozwiązania jak OL? Póki co chyba skazany jestem na Orange, bo tylko oni planują w mojej lokalizacji wprowadzić usługi światłowodu (w tej chwili trwają prace a wg strony w ciągu 30 dni usługa ma być dostępna)