DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1131701  autor: DarthVetal
 28 maja 2022, 18:51
Szukam internetu przez 3 miesiące bez okresu zobowiązaniaw
- do 80 zł/mies.
- 500+GB lub nolimit
- prędkość od 20mb/s
- z możliwością dystrybucji hot stopu (nie rozumiałem, czy oferta T-mobile (Oferta M) blokuje tę funkcję, czy nie)
- połączenia, sms itp - to nie ma znaczenia

(Przepraszam, nadal słabo rozumiem język polski. A tłumaczenie Google nie zawsze pomaga w skomplikowanych zakrętach.
Nie do końca rozumiałem, dlaczego moja ostatnia wiadomość nie została opublikowana, być może z powodu objętości, więc starałem się skrócić ją do kluczowej)
 #1131725  autor: Karlos20
 29 maja 2022, 16:25
DarthVetal: 65 zł/mies. z lejkiem 30 mbps, bez limitu GB. Umowa na 6 miesięcy.
85 zł/mies. - prędkość i GB bez limitu, również na 6 miesięcy.
Umowa tylko online. >> https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria ... tedToggle=
Internet działa wyłącznie na smartfonie, możesz z niego zrobić hotspot, pamiętaj, że jeśli przegniesz z zużyciem (a operator to sprawdza), możesz oberwać obniżeniem prędkości netu do 16 kbps (zgodnie z regulaminem świadczenia usług operatora).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131744  autor: DarthVetal
 30 maja 2022, 14:55
Znalazłem kilka dyskusji na temat „może/nie mogę używać hot stopu”, ale opinie są podzielone.
Ktoś mówi, że go używają i wszystko jest w porządku, ktoś mówi, że jest monitorowany i zabroniony. Nikt tak naprawdę nie podaje szczegółów, jakie szczęście.

Pomyślę o tym, dzięki za radę.
 #1131760  autor: Karlos20
 31 maja 2022, 10:16
DarthVetal: jeszcze pomyśl ewentualnie o dwóch opcjach:

> Internet Mobilny Optymalny w Orange.
50 GB w podstawie, od 23 czerwca po włączeniu specjalnej usługi, nie doliczą 10 zł za dodatkową automatycznie paczkę 10 GB, spada wówczas prędkość do 1 mbps.
Dodatkowo w tej ofercie jest specjalna usługa "Bez Limitu do 5 Mb/s", w której korzystasz z neta całkowicie bez limitu gigabajtów, do woli i bez pilnowania przez operatora, do 5 mbps. Od konsultanta Orange się dowiedziałem, że ta usługa stała się teraz bezpłatna, jest cykliczna, a tylko pobierają opłatę jednorazową 10 zł za jej włączenie. Dokonasz tego na czacie na stronie lub aplikacji Mój Orange.
Koszt abonamentu to 39,99 / mies. z rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe. Aktywacja 19,99.

> Internet Domowy 4G. Za 69,99 / mies z rabatami. Aktywacja 49,99. Umowa na rok.
50 GB poza strefą domową + 200 GB w strefie domowej działania usługi (łącznie 250 GB). Dodatkowo w godzinach od 24 do 8 rano nielimitowany transfer danych, niezjadający środków z abonamentu.
Również tam za jednorazowe 10 zł możesz włączyć podwyższony lejek z 1 na 5 mbps po wyczerpaniu limitu GB.

Ofertę netu mobilnego na abonament możesz wypróbować, pomimo podpisania umowy na 2 lata, operator umożliwia jej zerwanie bez kary umownej (zwrotu ulgi). Dodatkowo masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez ekstra kosztów, wynikające z przepisów prawa konsumenckiego, przy umowach na odległość.
Szczegóły i zamówienie oferty: https://www.orange.pl/lp/internet-mobilny-na-probe

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥