DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1131666  autor: Someone23
 27 maja 2022, 18:31
Witam. Kombinuje i porównuję oferty dla 3 osób i już mi głowa pęka. Zrezygnowałem z pomysłu na ofertę dla grupy bo trochę drogo wychodzi i w tym przypadku słabo się sprawdza. Oto co potrzeba według zużycia z zeszłego miesiąca i co wymyśliłem:

Osoba 1:
440min
~1GB
5sms
Tutaj myślę nad Virgin Abonament dla każdego za 15zl gdzie jest nolimit na minuty i sms + 1zl za każdy GB aż dojdzie do 30zl. Liczę ze zużycie netu utrzyma się na 1GB i cena będzie oscylować w okolicach 16zl.
Alternatywnie jest otvarta za 15zl z nolimitem ale bez sms za to z 11GB. Wolałbym jednak zostać na play'u + dodatkowo u nich jest aktywacja 24zl i tak jakos sam nie wiem...

Osoba2:
45min
1,5GB
0sms
Tutaj myślę nad virgin mini9 gdzie jest 300min, 300sms i 1GB oraz opcja dokupienia 1GB za 1zl wiec powinno wychodzić 10zl/miesiąc.

Osoba3:
5min
~5GB
1sms
Tu rozważam pakiet mini9 i dokupowanie 1GB za 1zl co wyjdzie ok 13zl za 5GB albo nju gdzie pakiet 9GB kosztuje 9zl. Dużo więcej Internetu jest w nju i takie małe zużycie jednostek można pokryć po normalnych stawkach 19gr/min, 9gr/sms ale tu znowu zniechęca mnie odejście z play.

Ktoś ma jakiś pomysł/rade/uwagi ??
Za wszelki wkład z góry dziękuję.
 #1131669  autor: nowlasnie
 27 maja 2022, 18:57
Dla 3. osoby może Internet na kartę Blueconnect T-mobile (starter z 111 na okładce):
doładowanie daje darmowe GB ważne długo - od 30 dni w górę
za środki z konta można kupić minuty- Rozmowy 0,29 zł/min do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.
 #1131672  autor: Someone23
 27 maja 2022, 19:47
Dzięki za odpowiedź. Niestety zapomniałem dopisać że chodzi o już istniejące numery w Play. Z tego co widzę ta taryfa jest do włączenia tylko na dedykowanych starterach więc tu niestety odpada.
 #1131673  autor: nowlasnie
 27 maja 2022, 20:08
Tzn nie mogą zmienić numerów?
To obejrzyj ofertę Fakt Mobile.
Albo przenieść 3. nr do Orange - dadzą RWK i 2 Gb, a za każde dolad. ma się darmowe GB ważne tyle ile konto. Rozmowy krótkie kupować jw a na dłuższe można wykupić 1 dzień bez limitu za 1 zł.
 #1131675  autor: Someone23
 27 maja 2022, 22:25
Tak. Nie chcą zmieniać numerów więc tylko opcje z przeniesieniem.
A jaka opcja w fakcie ?
Ten Orange free to wyjście na rok, Zobaczę może to będzie miało sens.