DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1131602  autor: Someone23
 26 maja 2022, 11:21
Witam, dla znajomych szukam najtańszej oferty dla 3 kart SIM. Potrzebują pewnie nolimitu rozmów na pierwszym numerze, a na pozostałych ok 200min ale nie wiem czy są jeszcze rozsądne pakiety z minutami. Do tego parę sms'ow i min 5GB netu. Preferowana sieć to play i działający na niej wirtualni operatorzy, choć jeśli będzie naprawdę coś tańszego to można pomyśleć nad inną siecią.
Najlepiej żeby był max miesięczny, okres wypowiedzenia a nie dwuletni kontrakt, bo osoby te mają problemy z budżetem i jeśli dojdzie do pogorszenia to najwyżej zaczną używać odnowa gdzie jest za darmo do Play i nie będą musieli doładowywać.
Oczywiście najlepiej gdyby było to jak najmniej "obsługowe" ale wiadomo, nie może mieć wszystkiego.
Rozważam vikingow bo są właśnie bezobslugowi i mają bardzo dobrą ofertę za 25zl na numer (20zl za pierwszy jeśli dwa pozostałe podepnie się jako polecone, czyli -10% za każdy) i 3 miesiace za 50%.
Ktoś może coś podpowiedzieć ? Jest opcja żeby przy sensownych warunkach zejść poniżej 20zl za numer ?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2022, 16:50 przez Someone23, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1131609  autor: Skyline
 26 maja 2022, 14:11
Przeglądnij sobie Virgin (działa na Play) i masz tam pakiet miesięczny 300min, 300sms i 1Gb za 9zł/msc (dodatkowe 1Gb za 1zł).
Do tego widze, że mają różne opcje grupowe - też dużo opcji np za 60zł 3 numery.
 #1131614  autor: Someone23
 26 maja 2022, 15:29
60zl za 3 numery ale w abo na 24mce :( Ale pakiet za 9zl jest ciekawy.
Doszukałem się regulaminu i widzę że pakiet jest samoodnawialny i jest lejek. Zacnie. Włączanie 1GB za 1zl powinno też dać świadomość ile tego netu naprawdę potrzeba?

P.s. tak się teraz zastanawiam że temat powinien brzmieć: jaki przyzwoity pakiet (nolimit + min 5GB netu) da się dostać na sieci Play za 20zl ? Bo zagłębiając się w temat, to na wszystkich sieciach te 20zl to bariera której nie da się przebić jeśli chce się pakiet all in one. Problem w tym, że na sieci Play tą poprzeczka jest na poziomie 25zl i jedyne co znalazłem za 20zl to pakiety w virgin dla 3ech numerów ale na 24m-ce... Ewentualnie z 1GB w Fakt.
 #1131681  autor: Karlos20
 28 maja 2022, 10:33
Someone23: nie musisz wiązać się umową na 2 lata. 3 numery możesz mieć w opcji za 15 zł/mies za każdą kartę. Nielimitowane minuty i SMSy. Za neta płacisz tyle, ile go zużyjesz (od 0 do max 15 zł za max 15 GB, czyli 1 GB za złotówkę).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131704  autor: Someone23
 28 maja 2022, 19:17
Wiem, ale myślałem o tej ofercie za 30zl + 15zl + 15zl i za 60zl każdy ma nolimit i 30 GB a w opcji za 15zl nie ma netu a znając życie to bez żadnych powiadomień dwa numery mogą pociągnąć max, czyli dwa numery zapłacą 60zl a netu wykorzystają tylko 15GB. Słaba opcja dla osób które same się nie kontrolują.