Strona 1 z 1

[KARTA] No limit + możliwie dużo internetu z kumulacją, do ok. 30 zł

Post:15 maja 2022, 19:06
autor: kacperek_z
Szukam oferty na kartę, która spełni moje oczekiwania, a ponadto zapewni możliwie dużo internetu z kumulacją danych.

Cena: do ok. 30-35 zł
Zasięg: Dostęp do NetWorkS! to mus: u mnie w domu, na wyżynnym terenie, dobrze łapię tylko zasięg Orange/T-M — co prawda mam bliższe maszty, gdzie podwieszone są nadajniki całej W4, ale tak się składa, że najsilniejszy zasięg mam od trzeciego najbliższego, oddalonego o ok. 3.5 km nadajnika, który najprawdopodobniej znajduje się na podobnej wysokości, co mój dom. Dobrze by też było, jakby był zasięg Playa, bo w jednej lokalizacji, w której przebywam, mam bardzo blisko ich nadajnik, w pełni wyposażony w arsenał pasm P4, zapewniający świetne osiągi co do przesyłu danych.
Stabilność sieci: Wypadałoby, żeby dało się przeprowadzić swobodnie rozmowę — Plus odpada.
Usługi dodatkowe: VoLTE, VoWiFi, HD Voice, EVS — przydałoby się, żeby wszystko było.

Rozmowy, SMS-y — no limit (wystarczy w kraju), MMS-ów też kilka w miesiącu wysyłam.
I do tego wszystkiego przydałaby się niemała paczka internetu, dajmy, min. 20-25 GB, której ważność dałoby się przedłużać np. kolejnymi doładowaniami czy uruchomieniami pakietu no-limit. Różnie bywa, raz mam większe potrzeby na neta, raz mniejsze, i taki pakiet na miesiąc zdaje się być optymalny — gdy potrzeba więcej, w zanadrzu miałbym uzbieranego transferu.

Jak na razie wymyśliłem, że niezłym sposobem na osiągnięcie tego jest przejście do Orange Free na kartę — co prawda nie ma zasięgu Play, ale rok ważności GB przy przeniesieniu + bonusy po doładowaniach + albo no-limit 1-dniowy uruchamiany co 2 dni (=15 zł/m-c) albo cykliczny pakiet 31-dniowy dla przenoszących za 25 zł to chyba całkiem dobra oferta.

Jest coś lepszego, np. na zasięgu Play? Można bezproblemowo wymusić roaming krajowy, gdy będę przebywał w domu?
Orientujecie się może tym samym, czy przy przeniesieniu w salonie Orange dostaje się ten bonus w postaci roku ważności uzbieranych GB, czy tylko on-line? Niestety, nie ma szans na przeniesienie numeru on-line w moim przypadku.

Re: [KARTA] No limit + możliwie dużo internetu z kumulacją, do ok. 30 zł

Post:17 maja 2022, 19:45
autor: Karlos20
Mobile Vikings. Opcje taryfowe MATCH. Najbardziej opłacalny to plan za 25 zł. NL + 25 GB, które przechodzą na kolejny miesiąc pod warunkiem cyklicznej automatycznej płatności kartą. Ma VoLTE, VoWiFi czy HD Voice jak w Play. Brak 5G. Brak wliczonego roamingu w UE.

Przy przeniesieniu do OFNK w salonie dostajesz za 0 zł RWK na kasę i GB otrzymywane z zasileń (2 GB jest na start). Zadbaj o poprawne dane u poprzedniego operatora, aby transfer numeru odbył się bez zakłóceń.