DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1129804  autor: camilslimak
 29 mar 2022, 10:23
Cześć,
Szukam oferty, która przede wszystkim będzie oferowała długą ważność konta + chciałbym co jakiś wykupić sobie pakiet Internetu(pewnie max 10GB/ miesięcznie).
Zastanawiałem się nad:
- Play odnowa- nie ma tutaj problemu z ważnością konta, natomiast pakiety Internetu są strasznie drogie
- Orange na kartę- jest możliwość przedłużenia konta + pakietów na rok za 29 zł, pytanie tylko jak wygląda kwestia z późniejszymi doładowaniami? Jeśli przedłużę ważność konta na rok, a później wykupie powiedzmy 30GB na 30 dni, to ten pakiet jest ważny tylko 30 dni czy tak jak konto rok+?

Nie ograniczam się tylko do tych 2 ofert. Tak jak wspomniałem wcześniej, głównie zależy mi na długiej ważności konta i pakietach Internetu(najlepiej bez terminu ważności lub z długim). Nie zamierzam dzwonić/SMS-ować chyba że pojawi się jakaś sytuacja kryzysowa. Nie chciałbym też regularnie doładowywać tego konta, tylko od czasu do czasu dla pakietów Internetu.
Z góry dzięki za pomoc
 #1129811  autor: Karlos20
 29 mar 2022, 13:08
odNOWA ma drogie paczki danych z prostej przyczyny - paczki są ważne bezterminowo tak jak doładowane złotówki. Dodatkowym minusem oferty to taktowanie neta - bardzo niekorzystne, bo co 500 kB zamiast co 100, co powoduje szybsze zużywanie pakietu.

W OFNK za 29 zł wydłużasz na rok kasę główną + bonusy GB uzyskane z doładowań, kolejne GB i złotówki będą tyle ważne, ile ustali cennik przez Ciebie data ważności z odpłatnej usługi "więcej czasu na internet". Możesz wielokrotnie włączyć taką usługę powodując każdorazowo wydłużenie środków.
Dodatkowo możesz wykupić w aplikacji lub na stronie Mój Orange nielimitowane minuty, SMSy, MMSy i 2048 GB (2 TB) za 360 zł jednorazowo i są one ważne ROK czasu (oddzielne saldo, można również je wydłużać kolejnymi usługami + gdy kasa główna byłaby w tym samym terminie co usługa, kolejny pakiet no-limit z GB spowoduje wydłużenie złotówek i tejże usługi). Reasumując, jeśli chcesz, żeby środki nie przepadały, lub były długo ważne, wykup przedłużenie. Dodatkowo unikniesz 5-złotowej daniny za brak aktywności, która ma pojawić się 4 maja.
Sprytne osoby, mogą za 390 zł na rok czasu zyskać łączną pulę blisko 3 TB neta + dodatkowo rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130245  autor: YyyYyy
 08 kwie 2022, 17:59
Czyli, o ile dobrze zrozumialem, jesli zakupie OFnK i doladuje jakas kwota to otrzymam bonus za doladowanie. Nastepnie placac 29zl za usluge 'Wiecej czasu na Internet' waznosc tego limitu danych oraz srodkow zostanie wydluzony do 1 roku?
 #1130251  autor: forum_tg
 08 kwie 2022, 20:41
Tak

Najlepiej doładuj telefon przez aplikacje po 5 zl.
Najwiecej bonusów wpadnie.
 #1130260  autor: kamaz222
 09 kwie 2022, 10:08
miesiąc temu przez przeglądarkę również się dało i za każde doładowanie za 5zł dostałem bonusowe po 12,5GB. Czyli tyle samo co w aplikacji
 #1130440  autor: pakierhakierxd
 19 kwie 2022, 07:54
Orange Free a może Play Formuła na kartę ważność doładowania za 5 -2 mc i pakiet 4gb za 10 :)
za 35zł masz pakiet 40 gb potem 1 mb ,a w gratisie mi dali na 1 mc 100 gb dodatkowo ,w tel tyle nie potrzebuje mając światłowód .

Pozdrawiam :)
 #1130564  autor: bogna22
 22 kwie 2022, 12:10
fakt mobile? 5zł = RWK i:
PAKIETY 31 DNIOWE Cena
Pakiet 50 minut i 50 SMS do wszystkich sieci oraz 250 MB Internetu 3 zł
Pakiet 300 minut i 300 SMS do wszystkich sieci oraz 300 MB Internetu 9 zł
Pakiet szybkiego Internetu 1 GB 3 zł
Pakiet szybkiego Internetu 2 GB 5 zł
Pakiet szybkiego Internetu 4 GB 8 zł
Pakiet szybkiego Internetu 10 GB 15 zł
 #1130748  autor: dusk
 27 kwie 2022, 16:21
Karlos20 pisze:
29 mar 2022, 13:08
Sprytne osoby, mogą za 390 zł na rok czasu zyskać łączną pulę blisko 3 TB neta + dodatkowo rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu.
Możesz trochę podpowiedzieć z tym no limit na rok (tylko rozmowy tak na prawdę), bo internet to z samych bonusowych doładowań mi wystarcza z ogromnym zapasem, ile by to wyszło jakbym tylko się przejmował samym nolimitem i jak to aktywować, w sumie to nawet nie musi być nolimit, zależałoby mi na długoterminowych gb oraz minutach, obecnie używam play odnowa i o ile długoterminowe minuty mi tam odpowiadają, to pakiety gb są drogie i bardzo małe.

Ewentualnie jakiś pakiet tylko w sieci orange, na tansze/nolimit, coś jak ma play, że w sieci play jest całkowicie za darmo.