DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1129421  autor: michoo
 19 mar 2022, 12:33
Cześć,
zależy mi na możliwie dużym pakiecie danych z fajnym stosunkiem cena/jakość, który potrzebuję na wyjazd do miejsca, gdzie tylko sieć Orange/T-Mobile ma przyzwoity zasięg.
Może być Orange może być jakiś operator wirtualny oparty na Orange.
Gdyby nie dało się inaczej mogą to być dwa doładowania po 7 dni.
Jaki starter/oferta byłaby najlepsza przy takich założeniach?
Przyadłoby się na te 2-3 tygodnie 100 GB lub więcej. Kojarzę, że czasem klienci Orange chwalili się tysiącami GB tylko nie wiem jak to uzbierali. Przypominam sobie też dość opasłe pakiety ale nie były na cały miesiąc tylko na kilka dni, wyjątkowo takie coś by mi teraz pasowało.
Pozdrawiam,
Michał
Ostatnio zmieniony 19 mar 2022, 18:07 przez michoo, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1129444  autor: michoo
 19 mar 2022, 18:00
100 GB lub więcej, a jakie są opcje. Kojarzę, że czasem klienci Orange chwalili się tysiącami GB tylko nie wiem jak to uzbierali. Przypominam sobie też dość opasłe pakiety ale nie były na cały miesiąc tylko na kilka dni, wyjątkowo takie coś by mi teraz pasowało.
P.S. dowiedziałem się, że oprócz Orange T-mobile też nadaje z tego pobliskiego nadajnika.
 #1130078  autor: Karlos20
 04 kwie 2022, 13:22
Phi, Flex podbija stawkę.
Pierwszy plan (pierwsza aktywacja na dany numer PESEL) za 1 zł (nawet najwyższy) w pierwszym miesiącu, 250 GB za 0 zł dla każdego, nie tylko dla studenta + 10 GB z akcji Ukraina. Łącznie można wyciągnąć nawet 410 GB neta na cały miesiąc. Wszystko można ogarnąć w aplikacji. Jeśli się Tobie nie spodoba oferta / będzie kiepski zasięg, rezygnacja w ciągu 14 dni powoduje zwrot kosztów za opłacony plan (nie dotyczy numerów przenoszonych z innej sieci).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130085  autor: iphoneski
 04 kwie 2022, 14:14
Tylko, że pakiet dla studenta według regulaminu przewidziany jest właśnie dla studenta, więc jeśli ktoś studentem nie jest, aktywuje go na własne ryzyko. Póki co Orange tego nie weryfikuje, ale polecając takie rozwiązanie koniecznie należy o tym wspomnieć.
 #1130104  autor: iphoneski
 04 kwie 2022, 19:50
@babciagienia1p
W regulaminie jest tylko zapis o konieczności posiadania dokumentu, który potwierdza status studenta, więc jeśli masz taki, powinno być poprawnie.
Chociaż dla mnie cały ten regulamin jest taki trochę przez praktykanta na kolanie pisany. Za dużo nie wyjaśnia i właściwie nie ma żadnych sankcji za jego złamanie, więc Orange musiałoby klientom proces przed sądem wytoczyć. A jak ustalić wartość przedmiotu sporu w takim przypadku...
 #1130142  autor: Karlos20
 05 kwie 2022, 19:01
iphoneski: wyluzuj. Póki nie ma weryfikacji + występuje wyjątkowa sytuacja w Ukrainie i sporo Ukraińców również dowiedziało się o Flexie, to polecam bez trudu aktywować te 250 GB. Jeśli coś by się działo, to operator o tym poinformuje. Prawda jest taka, że ta promocja to zachęta aby opłacać dostęp do planów Flexa, obie strony na tym korzystają: klient + operator.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130146  autor: iphoneski
 05 kwie 2022, 19:58
@Karlos20
Niczego nie muszę luzować, bo bynajmniej nie jestem napięty. Po prostu takie zapisy są i polecając takie rozwiązanie moralnie poprawnym jest o tym poinformować, by ewentualny użytkownik wiedział. A to, co z tą wiedzą zrobi to już wyłącznie jego sprawa.