DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1129024  autor: Marcel82
 07 mar 2022, 08:35
Cześć!
Co polecacie na kartę Play tylko do okazjonalnego, awaryjnego dzwonienia?
Nie zależy mi na tych 100 GB bo to tylko na miesiąc jest + to będzie tel klawiszowiec.
1. Zależy mi na tym pakiecie darmowym do Ukrainy *111*1213*1# czyli każda taryfa Play, tak? W Fakcie tego nie ma?
2. Dobrze pamiętam, że wystarczy kupić starter i w Play24 aktywuję to sam?
3. Czy w każdej taryfie Play jest teraz stan darmowy?
4. Czy stan darmowy jest też na nr Faktu?
Myślę o odNowie, włączę ww. pakiet, kupię jakieś minuty, GB i SMSy i spokój na jakiś czas.
 #1129029  autor: babciagienia1p
 07 mar 2022, 11:10
@Marcel82
1. Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, Internet na Kartę lub Internet na Kartę 2.0. W Fakcie nie ma promocji.

2. Można aktywować kodem USSD, www.24.play.pl i w apce mobilnej Play24

3. Nie w każdej. Jest w Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę.

4. Tak, jest.

PS. Jest oddzielny wątek dla promocji na Ukrainę.
viewtopic.php?f=76&t=132409
Moderacja mogłaby przenieść ten do niego..