DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1127813  autor: Norbas
 05 lut 2022, 23:05
Zacznę może od początku.
Od kilku lat korzystam z Lycamobile, ale robi się coraz gorzej.
Wykupiłem pakiet na 3 miesiące, po 2 się nie odnowił a operator "naprawia usterkę" już 20 dni i zrobić tego nie może, lub nie robi nic i ma klienta w D.
W związku z tym zacząłem się rozglądać za innym operatorem gdzie przeniosę numer lub wezmę nowy.
Zależy mi by wysokość opłaty na miesiąc nie była wyższa niż 30zł ( w Lyca było to 20zł za nolimit +30/60GB).
Teraz co chciałbym otrzymać.
- dobry zasięg LTE/4G
- nolimit w rozmowach/smsach
-przynajmniej 30GB internetu miesięcznie w tym minimum 3GB w roamingu EU
-RLAH bym mógł na polskie numery dzwonić jakbym był w PL. Wyjeżdżam ostatnio sporadycznie ale chcę się nie martwić w razie potrzeby.
-rok ważności konta
-gdyby do tego była jakaś czytelna i funkcjonalna apka gdzie można wszystko z łatwością kontrolować byłoby super ( lyca tu bardzo kuleje )
Czy możecie polecić gdzie skierować swe kroki by się nie zawieść?
Znajdę coś godnego polecenia na kartę, czy może dopiero abonament? Nie chcę się wiązać na 24 miechy więc jeśli już to bezterminowy z miesięcznym wypowiedzeniem.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.
 #1127817  autor: iphoneski
 05 lut 2022, 23:18
Z karty to choćby t-Mobile Go za 30 zł. Masz No limit, 30 giga, do tego serwisy video w SD nie pomniejszają limitu, czyli masz więcej niż chcesz. Roaming i aplikacja oczywiście jest.
 #1127818  autor: Norbas
 05 lut 2022, 23:29
W tym t-Mobile Go za 30 zł jest RLAH? Jaki pakiet GB do wykorzystania za granicą? Ważność konta?

Taki zapis znalazłem:
Z oferty możesz skorzystać gdy kupujesz nowy starter oraz gdy już jesteś w T-Mobile na kartę.

A jak chcę numer przenieść?
 #1127823  autor: iphoneski
 06 lut 2022, 08:19
Wszędzie jest RLAH i wszędzie gigabajtów jest tyle samo w tej samej cenie, bo to wynika z przepisów UE a nie z woli operatora. Przy opłacie 30 zł jest 4,18. Co do cytowanego zapisu: chyba logiczne, że możesz skorzystać gdy jesteś klientem T-Mobile a nie na przykład Plusa. Czyli najpierw przenosisz numer, wtedy stajesz się klientem i możesz aktywować pakiet.
Ważności konta jest miesiąc od doładowania i to chyba jedyna wada.
 #1127826  autor: iphoneski
 06 lut 2022, 09:57
Mnie nie interesują jakieś siecinki pokroju Virginów i innych tworów. Korzystam z usług W4 i tam RLAH jest standardem bez żadnych udziwnień.
 #1127830  autor: Remington
 06 lut 2022, 11:39
Norbas pisze:
06 lut 2022, 08:24
RLAH właśnie nie jest wszędzie. W Virgin nie ma

W Virgin jest odkąd przejął ich Play.

Prawdziwych operatorów jest czterech i oni mają RLAH, a pozostali to tylko resellerzy ich usług (w całości lub części) i mieć RLAH nie muszą (choć niektórzy mają).