DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1127331  autor: jaca87
 26 sty 2022, 08:52
Cześć,

Obecnie korzystamy z Virgin Mobile ale nie jestem zadowolony z usług i zasięgu. Chciałbym przejść do T-mobile, ponieważ ich zasięg w miejscu w , którym spędzam czas jest najlepszy zasięg.

Związku z tym chcę przejść z dwoma numerami do Tmobile lub innej sieci , która korzysta z ich zasięgu. W t-mobile zaproponowano mi następującą ofertę:

MagentaBIZNES M x2
Internet współdzielony
Bez limitu danych - prędkość do 30 Mb/s
Rozmowy, SMSy i MMSy w Polsce i EU
Bez limitu
Międzynarodowe minuty do UE
100 minut + 100 minut współdzielonych
Umowa
24 miesiące

Za dwa numer i kartę z internetem mam płacić 130 zł brutto.

Da się to zrobić taniej?
 #1128208  autor: mariusz_zet
 14 lut 2022, 12:58
Da się. Ja w T-mbile mam abonament 84 zł, mam nielimitowany internet, nigdy nie mam problemu z zasięgiem. Może to średnio ok zachowanie, ale warto powiedzieć konsultantowi po przedstawieniu oferty, że to dla Ciebie za drogo i idę o zakład, że będzie kombinował, co zrobić, żeby zejść z kosztów. Ja zawsze tak robię i mam oferty wyjątkowo atrakcyjne