DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1138526  autor: Karlos20
 16 lis 2022, 21:51
kerios83: w lajt mobile krótka piłka z zasileniami:
od 1 do 9 zł > 180 dni wychodzących
od 10 zł + to 365 dni.
Fajnie, że tam możesz zasilić konto nawet na kwotę 1 zł, co powoduje, że utrzymanie numeru może kosztować nawet 2 zł na rok.
Ale lepiej jest w Play. W taryfie Play Na Kartę Rok Ważności Konta wbijasz specjalny kod i masz 365 dni wychodzących zupełnie za 0 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138597  autor: kerios83
 17 lis 2022, 22:57
Play kiedys mialem wlasnie ten rok waznosci konta.Potem wcofali ta taryfe, wprowadzili jakas nowa. Mieszali, kombinowali, trzeba bylo doladowywac, zabawa z kodami, ciagle sprawdzanie w jakiej jestem taryfie, jakies dziwne naliczanie, konsultanci co nic nie wiedza... nie chce do nich wracac.

Wezme juz tego lajt mobile, jak srodki nie znikaja z konta jak piszecie, to w razie czego te 10zl bedzie na jakies awaryjne dzwonienie.
 #1138599  autor: Karlos20
 17 lis 2022, 23:33
kerios83: Play nie wycofał tej taryfy z RWK, tylko przestał ją w pewnym sensie ją komunikować i rozdzielił ją z Freshem, nadal do PNK RWK można migrować i nabyć darmowe 365 dni wychodzących, nie wiadomo jak długo to potrwa.

Na razie nie znikają, niewykluczone, że Polkomtel może wdrożyć takie rozwiązania dla swoich sieci MVNO, dla których dostarcza swoją platformę billingową.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138854  autor: kerios83
 23 lis 2022, 01:57
NIe, nie, z tego co pamietam automatycznie przerzucali Cie z jednej taryfy na druga (jak nie miales srodkow), a jak chciales nowy starter to NIE bylo opcji rok waznosci konta, tylko jakies tam play fresh i ciagle trzeba bylo ladowac co miasiac czy tam wykonywac polaczcenia aby srodki nie znikaly (2zl miesiecznie?, czy jakos tak).

Wiem bo mialem tam 3 numery i wszystkie sie wykruszyly. Moze czegos na czas nie zastosowalem, ale na pewno bylo trzeba grzebac aby utrzymac ten rok waznosci konta i z automatu on nie lecial.

A odnosnie tego lajt mobile to idzie zablokowac podawanie kodu puk? Tak aby nie trzeba bylo go wciaz wklepywac i ustawiac ustawien sms/internet (z otrzymanej wiadomosci). Czy mozna jakos zablokowac wykorzystanie internetu? Tak aby bylo mozna w razie czego odblokowac, ale jak wyciagam np druga karte sim, to automatycznie przelacza mi na lajt i dalej ciagnie z sieci - chcialbym temu zapobiec.

https://lajtmobile.pl/kody-ussd/ dodatkowo nie przechodzi mi ani 100 ani 125. Dodatkowo lajt widnieje tylko jako 2G...
 #1140293  autor: pawcio1978
 22 gru 2022, 22:40
Witam
Czy Plus lub Orange lub T-Mobile oferuje tanie utrzymanie karty prepaid? Mam tu na myśli aby móc taniej doładować niż za 100zł rocznie jak to będzie w Play (24.01.2023).
 #1140299  autor: Karlos20
 22 gru 2022, 23:02
pawcio1978: nie musisz tego pytania kopiować do innych wątków.
Orange i T ma najlepsze warunki i łatwo uniknąć "daniny". W Plusie: stan 0,00 lub płatny cykliczny pakiet.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140306  autor: pawcio1978
 22 gru 2022, 23:27
W moim przypadku zostaje:
- przed 24 stycznia doładować za min 5zł
- albo zmienić operatora
Numer prepaid mam od ponad 15 lat i trochę tak żal pozbyć się. A w drugim slocie abonament.
 #1140312  autor: Karlos20
 22 gru 2022, 23:43
pawcio1978: Fakt Mobile jest taryfą Playa, a tam masz 15 gr/min/SMS/MMS i RWK za 5 zł doładowania, brak danin, no-limit minut i SMS od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego za jedyne 15 zł (czyli wygadane / zużyte 100 jednostek - minut i/lub SMS) + cennikowy lejek internetowy 32 kbps za 0 zł. To najlepszy ich obecnie prepaid.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140315  autor: Karlos20
 22 gru 2022, 23:53
pawcio1978: nie musisz. Sam decydujesz, ile chcesz wygadać. Do Faktu z innej taryfy Playa możesz dostać się krótkim kodem. Pamiętaj o doładowaniu za 5 zł, aby po migracji do Faktu nie tracić wychodzących (po migracji wychodzące są ważne 14 dni).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140318  autor: marcz123456
 22 gru 2022, 23:59
Przecież fakt to jedna z lepszych taryf w play. Ja w moim prywatnym telefonie z dualsim mam na jednej fakt, na drugiej virgin z mini 3. Jakieś 70 minut i 70 sms na miesiąc za 3 zł i 1 GB neta za 1 zł. Dycha miesięcznie max.

Z reszty w4 jedyną sensowną taryfą jest a2 mobile