DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1126672  autor: zdzich981
 09 sty 2022, 22:57
Witam tak jak w temacie, z racji że rzadko dzwonie z telefonu szukam operatora który ma w swojej ofercie rok ważności konta z możliwością przeniesienia numeru z Plusa. Aktualnie sprawa wygląda następująco: Korzystałem z promocji rok ważności konta w Plusie było to dla mnie bardzo dobra oferta gdy dzwoniłem tylko kiedy potrzebowałem i nie musiałem ładować co miesiąc konta lecz teraz, za dużo PLUS sobie ceni za tą usługę. Zastanawiam się nad PLAY. Korzystał ktoś z tej oferty https://www.play.pl/uslugi/rok-waznosci-konta/ , jaki jest haczyk i jaki jest całkowity koszt. Ewentualnie znacie jakiś operatorów z podobną promocją, z możliwością przeniesienia numeru ?
 #1126683  autor: darekka
 10 sty 2022, 13:42
Jedyny koszt to starter i darmowe włączanie rwk. Jak planujesz sporadycznie dzwonić,smsować lub używać internetu to może OdNowa w Play być dla Ciebie. Pakiety nie maja ważności, jest Stan Darmowy ale i wymóg 1 użycia w miesiącu posiadanego pakiety sms,minut,neta lub płatna aktywność bez pakietów ewentualnie doładowanie lub wykupienie pakiety też spełnia ten warunek.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1126719  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 21:05
Play Na Kartę Rok Ważności Konta. Dwie opcje:
> RWK po każdym doładowaniu za 5 zł
> bez doładowania konta co 364 dni można za darmo wydłużyć wychodzące do 365 dni, usługę odpalimy krótkim kodem lub w Play24.
Bez daniny 3-złotowej jak w taryfie odNOWA czy w Plusie na kartę za brak aktywności.
Alternatywa: Fakt Mobile czy RBM SieMa PL na kartę bądź Virgin Mobile - tam każde zasilenie za 5 zł daje roczną ważność środków.

Orange - ustawienie RWK kosztuje 6 zł. T-Mobile i Heyah: za 20 zł. Plus też oferuje RWK po włączeniu promocji i zasileniu salda za min 5 zł, ale usługa ma sens, gdy stan środków wyniesie... 0,00 zł, bo tam brak aktywności zje środki do zera.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126864  autor: Tomasz2022
 15 sty 2022, 11:57
Aha thx.

A orientujesz się jak jest w Play odNowa. Jak kupie starter ten za 5zł to jeszcze trzeba go od razu doładować o ileś żeby był ważny przez rok? Czy sam w sobie jest ważny przez rok?
Ostatnio zmieniony 15 sty 2022, 13:50 przez forum_tg, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Zbędny cytat
 #1126883  autor: babciagienia1p
 15 sty 2022, 23:38
@Tomasz2022
OdNOWy nie trzeba doładowywać po zakupie. Jeśli chcesz mieć numer tylko na przychodzące, karty i telefonu można nie dotykać bezterminowo, obsługując bez doładowań (zdalnie) przez stronę www (zmiana taryfy na inną i z powrotem nie rzadziej niż co miesiąc). Można też doładować bezdotykowo raz na rok - efekt taki sam, tylko pożre 5,- zł z konta.
W linku - porada @Remington - obsługa raz na rok bez doładowywania:
viewtopic.php?f=22&t=89083&p=1126877#p1126877

Kompletnie bezdotykowa, na przychodzące, jest taryfa Fakt (przejście kodem lub przez www z Playa lub Red Bulla). W tym wypadku trzeba doładować za 5,- zł nie rzadziej niż co 425 dni. Kwota na koncie będzie się kumulować.
 #1126901  autor: R.Mandano
 16 sty 2022, 14:01
zdzich981 pisze:
09 sty 2022, 22:57
... było to dla mnie bardzo dobra oferta gdy dzwoniłem tylko kiedy potrzebowałem i nie musiałem ładować co miesiąc
Polecam A2 Mobile - wystarczy raz do roku załadować za minimum 5 pln i możesz zapomnieć o numerze. A jak chcesz zadzwonić to 10 groszy za minutę - taniej się już nie da (przy założeniu, że doładowujesz 5 pln raz na rok).
:wink:
 #1126908  autor: 24bis24
 16 sty 2022, 15:53
babciagienia1p pisze:
15 sty 2022, 23:38
Kompletnie bezdotykowa, na przychodzące, jest taryfa Fakt (przejście kodem lub przez www z Playa lub Red Bulla). W tym wypadku trzeba doładować za 5,- zł nie rzadziej niż co 425 dni. Kwota na koncie będzie się kumulować.
nie będzie się kumulować 0zł+5zł=5zł

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1126929  autor: babciagienia1p
 17 sty 2022, 00:11
@24bis24
Albo ja czegoś nie rozumiem lub nie zauważyłam w taryfie Fakt, albo Ty mnie źle zrozumiałeś.
Stan konta w taryfie pozostaje bez zmian w okresie połączeń przychodzących. Nie ma żadnych opłat za brak aktywności lub podobne. Jeśli ktoś korzysta tylko z przychodzących (tak chce @Tomasz2022), kwota na koncie nie zmniejsza się. Okres ważności na przychodzące, po wygaśnięciu wychodzących (ważnych 365 dni), wynosi 60 dni. Razem 425 dni. Każde kolejne doładowanie powiększa wartość środków na koncie.

...Zresztą - jak sam napisałeś - "0zł+5zł=5zł". Wydaje mi się, że 5>0.
 #1126946  autor: babciagienia1p
 17 sty 2022, 13:52
@24bis24
Ja mam inne doświadczenia praktyczne z Faktu. Doładowania w 10-11 dniu po utracie wychodzących i konto złotówkowe nie było wyzerowane. Po doładowaniu suma na koncie powiększała się.
W krótszych przypadkach, nawet minuty i SMS-y z kodów z gazety zostawały i dawały się przedłużyć. Doładowania robiłam w trzecim dniu po utracie wychodzących.
Może po dłuższym okresach zerują, ale nie za bardzo chce mi się w to wierzyć, bo byłoby to ewenementem w porównaniu z innymi operatorami.