DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1125701  autor: gothic77
 18 gru 2021, 10:41
Koledzy.

Takie pytanie do Was może ktoś będzie miał wiedzę i mi w tym pomoże.

Szukam dostępu do internetu w ofercie na kartę.

Potrzeba mi niewielka ilość danych na miesiąc, bo będzie to użytkowane w routerze do ew. aktualizacji firmware itd. Nie chciałbym pilnować tego, że co miesiąc robiąc doładowanie (chyba, że małe)

Z góry dzięki za informację.
 #1125708  autor: R.Mandano
 18 gru 2021, 15:00
Play odNOWA
1 - czekasz na cykliczną promocję, gdzie na nowozakupiony starter dostajesz przeważnie 100 GB ważne 3 miesiące
:lol:
2 - potem doładowujesz za 5 pln i włączasz bezterminowy pakiet 1 GB, w którym 1 MB wychodzi poniżej 0,5 polskiego grosza
:lol:
3 - aktualizujesz swoje złomki, a w przerwie wysyłasz do centrali Play bukiet kwiatów i flaszkę dla Prezesa, ponieważ jako bonus dostajesz nieograniczone rozmowy i SMS do sieci Play
:lol:
 #1125711  autor: Remington
 18 gru 2021, 15:39
gothic77 pisze:
18 gru 2021, 10:41
Takie pytanie do Was może ktoś będzie miał wiedzę i mi w tym pomoże.

Na takie pytania mamy dedykowany dział i jego regulamin.

Napisz ile konkretnie tych danych potrzebujesz, bo bez tego trudno gdybać. Bezterminowe 1GB w Play Odnowa za 5 zł może być dobrym rozwiazaniem.
 #1125713  autor: gothic77
 18 gru 2021, 15:46
Proszę jakieś światło się pojawia :)
Pakiet 1GB myślę, że byłby dobrym rozwiązaniem w szczególności bezterminowości i ew. jakby się tak zdarzyło kolejne delikatne doładowanie i kolejny pakiet GB bezterminowych.
Ważną kwestią, aby nie przedłużać, co miesiąc, trzy ważności konta, bo cała idea idzie :)

EDIT:
Widzę, że to, co koledzy [email protected] i ...@Remington napisali - PLAY odNOWA jest chyba to, czego potrzebuję :)
 #1125714  autor: Remington
 18 gru 2021, 16:11
Pytałem o ilość danych, bo to nie jest takie oczywiste ile danych będzie zużywane. Równie dobrze pakiet 1GB za 3 zł miesięcznie w Fakcie też może być niezły. Ale dla niego już ciekawą alternatywą jest Orange z 15GB (z promocjami nawet więcej) kosztem 30 zł raz na rok (30 doładowania minus 29 zł za roczną ważność, zostanie złotówka na saldzie).

Odnowa ma pakiet 6GB za 25 zł, gdybyś chciał zainwestować raz na zapas. Trzeba tylko pamiętać by choć raz w miesiącu karta Odnowa połączyła się z internetem, bo inaczej 3 zł kary, albo mieć puste konto.
 #1125716  autor: gothic77
 18 gru 2021, 16:18
Remington pisze:
18 gru 2021, 16:11
Orange z 15GB (z promocjami nawet więcej) kosztem 30 zł raz na rok (30 doładowania minus 29 zł za roczną ważność, zostanie złotówka na saldzie).
Jaki to jest pakiet i w jakiej ofercie?
Z numerem orange prościej by było o tyle, że mam już 3 numery i w sumie kolejny w ranach rejestracji odbyłby się za pomocą sms'a, a nie stania w kolejce do punktu PLAY :)
 #1125724  autor: Remington
 18 gru 2021, 18:55
Żaden. Za 30 zł dostajesz 15GB (standardowo, bo w promocjach dają więcej) ważne miesiąc, które za 29 zł wydłużysz o rok (czyli w sumie do 13 miesięcy) usługą Więcej czasu na wszystko (niech mnie ktoś poprawi, bo piszę z pamięci). Ćwiczenie do powtórzenia po roku przed upływem ważności.