DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1125325  autor: cervandes
 10 gru 2021, 13:29
Cześć,

szukam oferty, bo kończy mi się umowa abo w play. Do szczęścia mi potrzebna oferta z dwiema kartami sim z tym samym numerem, z czego obojętne mi jest, czy byłyby to dwie fizyczne karty czy zestaw sim+esim.

Podstawowa potrzeba jednak jest taka, że esim byłby w takim przypadku kartą całkowicie pełnoprawną, bez żadnych ograniczeń - po prostu albo w dwa telefony jakie posiadam wkładam dwie fizyczne karty i używam ich na przemian, albo w podstawowym telefonie (iphone 12 pro max) aktywuję esim a w dodatkowym (p30) wkładam kartę fizyczną.

Czy istnieje rozwiązanie jakie mnie interesuje? Wstępnie wiem o rozwiązaniu t-mobile tandem, ale tam sam abo to minimum 45pln. Flex to chyba 25-30pln zależnie od wybranego wariantu - ale nie wiem czy we flexie obie karty są w takiej sytuacji kartami całkowicie równorzędnymi.

Poratujecie mnie wiedzą?

Pozdrawiam
 #1125338  autor: Karlos20
 10 gru 2021, 23:48
We Flexie jeśli ustawisz dodatkową kartę SIM / eSIM w opcji "rozmowy+SMS+MMS+net" to w Polsce będzie działać tak samo jak główna karta. Dodatkowy SIM nie działa w roamingu międzynarodowym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125393  autor: cervandes
 12 gru 2021, 09:34
Dzięki Karlos. Tak zrobię. Na dodatek mój dzieciak ma flexa, więc zarejetsruję się z jego kodzikiem. A zanim sam przejdę do tej oferty, to sprawdzę na jego kartach jak to działa w praktyce.

T-mobile ma podobne rozwiązanie w ofercie, ale najtańszy abo jaki mi oferują to 45pln. W porównaniu do 25pln we flexie to za bardzo nie ma czego rozważać nawet...
 #1125401  autor: Karlos20
 12 gru 2021, 12:36
Tandem w T nie umywa się do rozwiązania we Flexie, gdzie to dostajesz za 0 zł. Zawsze Flex pozwoli wedle potrzeb wymienić dodatkowego SIMa, gdy chcemy korzystać wyłącznie z neta, jeśli nie chcemy na niej funkcji głosowych. Za ZERO, gdy T pobiera za to opłatę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥