DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1136137  autor: AniaKowalska
 15 wrz 2022, 18:01
tego flexa nie ogarniam, tam mi odrazu wrzucają 30zl/msc, zadnego pola do kodu rabatowego nie mam.

co do plusa, to bylam w salonie w gdyni. babka mowila, ze nikt nie ma takiej oferty (jak zasugerowalem jej wejsc na plus.pl/przenies, nawet babcie maja abonamenty po 30-40zl/msc.

chyba chwilowo zostane przy vikingu, jak ktos bedzie chcial kupic moje nagromadzone giga, dajcie znac.
 #1136138  autor: koszalineo941268
 15 wrz 2022, 18:19
W salonach nie lubią prepaidów, bo nie mają z nich prowizji lub jest minimalna. Promocja oczywiście dalej jest
https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/ ... nie100.pdf

Salon to pewnie jakaś franczyza. Zgłosiłbym sprawę do Plusa, żeby menadżer regionalny ich tam na miejscu naprostował :>

We Flex kod wpisujesz przed wyborem metody płatności.
 #1136145  autor: AniaKowalska
 15 wrz 2022, 23:09
ok, to ciekawe. no kurcze czasy takie, ze kazdy robi z nas debila..

bylam w tym mniejszym punkcie w gdyni, wiec no moze faktycznie cos chcieli mnie splawic.

bo babka mi mówiła, że może mi zaoferować jakąś promocje 1zl/msc na 3msc, ale najpierw muszę sama przenieść numer (to pierwszy krok i tutaj więcej zapomniałam xd), potem do niej pójść, ona mi coś zaoferuje jakby spod lady, bo plus nie sprawdza, czy dany numer został przeniesiony (???) a po 3 msc abonament na 30zl/msc. w sumie najbardziej polecala podpiecie sie do kogos z abonamentem i wtedy mozna niby miec 1zl/msc na 3msc,