DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1132475  autor: R.Mandano
 15 cze 2022, 11:46
AniaKowalska pisze:Dobra, virginmobile za 9zl + bdi aero2 okazalo sie porazka ...

A co ci nie pasowało w VM, że zaczęłaś kombinować z innymi :?:
Osobiście miałem rok czasu VM jako zapasowy i żadnej porażki nie zauważyłem.
:lol:
 #1132505  autor: AniaKowalska
 16 cze 2022, 08:51
R.Mandano pisze:
15 cze 2022, 11:46
AniaKowalska pisze:Dobra, virginmobile za 9zl + bdi aero2 okazalo sie porazka ...

A co ci nie pasowało w VM, że zaczęłaś kombinować z innymi :?:
Osobiście miałem rok czasu VM jako zapasowy i żadnej porażki nie zauważyłem.
:lol:
przy 300mb na koncie nie moglam korzystac z neta na rozsadnej predkosci (gorzej niz bdi aero2)

slaby kontakt z supportem
 #1132602  autor: muszyna2
 19 cze 2022, 11:51
Osobiście mogę polecić Vectre. Parszywa obsługa klienta. Dodzwonić się tam to kosmos. Ale jeżeli uda się wszystko załatwić to nie ma lepszej oferty jak to promocyjne 14,99 zł plus 3 miesiące za 1 zł. Mam dwie osoby które posiadają tą ofertę i wszystko jest ok. Jakoś rozmów bardzo dobra w porównaniu do wcześniejszego a2mobile znakomita. Z netem też nie ma problemu. Jedynie to że podpisujesz umowę na dwa lata. Z drugiej strony masz gwarancję ceny i to ktoś tu na forum kiedyś pisał że jest to zapisane w regulaminie. Z tanich rozwiązań możesz jeszcze pomyśleć o play od nowa szczególnie jeżeli masz osoby do których najczęściej dzwonisz w sieci Play lub korzystających z play właśnie jak virgin mobile, Vectra czy Viking wtedy dzwonisz do nich za darmo. Do innych wykupujesz sobie pakiet minut i SMSów. A do netu jak tu koledzy wcześniej doradzali plush net 5 giga za 5 zł i dodatkowo co 5 doładowanie gratis. Sam korzystam z takiego rozwiązania chociaż ostatnio zaczyna mi pod koniec okresu rozliczeniowego brakować trochę netu. Ale wtedy pomagam sobie doładowaniem za piątaka które daje bodajże 2 giga na parę dni.
 #1135698  autor: Karlos20
 06 wrz 2022, 06:52
darkangel: tak, oferta jest teraz droższa o 5 zł, lecz nadal 3m po 1 zł, aktywacja 0 zł. A obecny klient Vectry może dostać taki abonament jeszcze taniej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135725  autor: Someone23
 06 wrz 2022, 19:58
Karlos20 pisze:
06 wrz 2022, 06:52
darkangel: tak, oferta jest teraz droższa o 5 zł, lecz nadal 3m po 1 zł, aktywacja 0 zł. A obecny klient Vectry może dostać taki abonament jeszcze taniej.
Moyna cos wiecej ?? Bo na infolini cos mowili o ofercie 9,99zl ale myslalem ze jak nie ma na stronie to beda jakies bujdy...
 #1135726  autor: Karlos20
 06 wrz 2022, 20:16
Someone23: na stronie oraz w Strefie Klienta oferta jest standardowa czyli od 19,99/mc za Bezlimit 10GB.
Na infolinii jest za 9,99/mc. U doradcy / przedstawiciela / opiekuna budynku, jeszcze taniej i info u tej osoby warto szukać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135736  autor: Someone23
 06 wrz 2022, 21:14
Karlos20 pisze:
06 wrz 2022, 20:16
...za 9,99/mc. U doradcy / przedstawiciela / opiekuna budynku, jeszcze taniej i info u tej osoby warto szukać.
Pytanie czy dla wszystkich czy tylko jako dodatek do juz istniejacej umowy. Druga kwestia, to co to za ludzie "U doradcy / przedstawiciela / opiekuna budynku" ?? Osoby w salonie ??
 #1135739  autor: koszalineo941268
 06 wrz 2022, 21:43
Someone23 tylko jako dodatek. Opiekunem budynku jest dedykowany przedstawiciel operatora mający dachu budynek na wyłączność. Kto nim jest dowiesz się z ulotek co chwila wrzucanych do skrzynek lub oferty przyczepionej do korkowej tablicy informacyjnej w bloku (tam, gdzie Vectra świadczy swoje usługi oczywiście).

Co do taniego neta, to za przeniesienie do Orange masz gratis rok ważności konta plus za założenie konta mój Orange 100GB na miesiąc na wszystkie aktywne numery prepaid Orange. Po miesiącu kasujesz konto i zakładasz kolejne dostając następne 100GB.
viewtopic.php?p=1135738#p1135738
Za doładowanie za 5 zł i włączenie promo 300GB na rok dostajesz kolejne 47,5 GB (22,5 za doładowanie i 25 GB z promo 300 GB na rok).
 #1136137  autor: AniaKowalska
 15 wrz 2022, 18:01
tego flexa nie ogarniam, tam mi odrazu wrzucają 30zl/msc, zadnego pola do kodu rabatowego nie mam.

co do plusa, to bylam w salonie w gdyni. babka mowila, ze nikt nie ma takiej oferty (jak zasugerowalem jej wejsc na plus.pl/przenies, nawet babcie maja abonamenty po 30-40zl/msc.

chyba chwilowo zostane przy vikingu, jak ktos bedzie chcial kupic moje nagromadzone giga, dajcie znac.