DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1124776  autor: AniaKowalska
 25 lis 2021, 17:06
Hej,

Do tej pory korzystałam z a2mobile za 20 msc (rocznie 12*20=240 zł).
W sumie mało koniec końców z tego korzystam. Nawet nie wiem jak to sprawdzić w Xiaomi (w Samsungu było to znacznie czytelniejsze).

Przydałoby się parę GB (3+).
Rozmowy 1-3h min.
MMSy niepotrzebne.

W sumie mam dual sima, więc można by to rozdzielić na 2 numery.
Rocznie chciałabym zamknąć ten wydatek w 100 zł (albo taniej).

Widzę w virgin mobile ofertę za 9zł msc, ale przeraża mało internetu.

Jakieś pomysły?

Inne:
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice, -> nawet nie wiem co to jest
- zasięg, -> nie wymagam cudów, mieszkam w dużym mieście
- stabilność sieci, -> nie wymagam cudów, mieszkam w dużym mieście

Pozdrawiam
 #1124779  autor: R.Mandano
 25 lis 2021, 17:26
AniaKowalska pisze:
25 lis 2021, 17:06
Hej,

Widzę w virgin mobile ofertę za 9zł msc, ale przeraża mało internetu.

Jakieś pomysły?
Za 1 pln w tym pakiecie dokupujesz dodatkowe 1 GB.

I wątpię, abyś znalazła coś tańszego niż 10 pln miesięcznie.
:wink:
 #1124810  autor: Karlos20
 26 lis 2021, 14:05
Skoro wymagasz, musisz zapłacić - tanie oferty nie mają takich luksusów. Nie oszukujmy się. Bądź realistką i zejdź na ziemię.
A jeśli chcesz płacić ok 100 zł rocznie, to poszukaj sobie kogoś, kto ma nju mobile na abonament z dokupieniem dodatkowej karty za 9 zł/mies. (wyjdzie dokładnie 108 zł rocznie). Taniej NIGDZIE nie dostaniesz, chyba, że szukasz minut i trochę neta, to masz takie opcje w Fakt Mobile i Virgin.
W Fakcie istnieje szansa kumulowania środków pakietowych (są kody na 10 min co czwartek i 50MB co sobotę), czy też 100/100/100 czyli po 100 jednostek minut, SMS i MB za 9 zł.
Kumulacje neta masz też u Vikingów (potrzebna karta płatnicza i 25 zł/mies) jak i w Orange - już od 7 zł tygodniowo. Ale zejdź na ziemie, bo to nie kosztuje 100 zł rocznie.
I nie polecam Lyca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128948  autor: Vieslav
 05 mar 2022, 10:20
A może Plush do internetu? Doladowujesz za 25 zł i masz 10 gb na miesiąc, następnie dokupijesz w kolejnych miesiącach pakiet 5GB za 5zł. Czyli masz 6 miesięcy internetu za 25 zł, wychodzi 4,16 zł miesięcznie.

EDIT:
Drugi SIM Fakt Mobile albo Virgin Mobile, pakiet 300 minut wymienny na 300 SMSów za 9zł miesięcznie. Wychodzi 108 zł rocznie.

Czyli całkowity koszt będzie w okolicach 158 zł rocznie.
Nic taniej nie udało mi się wykombinować.
Chyba, że nie kupisz SIM do internetu tylko będziesz skakać pomiędzy różnymi promocjami. Ale to wymaga czasu (bieganie po salonach oraz za kurierami), orientowania się na rynku (co, gdzie, kiedy i jak zrobić żeby zadziałało), więc samemu odpowiedz sobie na pytanie, czy twój stracony czas jest wart 4zł miesięcznie.
 #1129318  autor: Snowman
 16 mar 2022, 21:42
telefon z 2xSIM, Virgin mobile pakiet za 9 pln 300min/300 sms/1 GB plus karta Aero z darmowym internetem,albo 3 GB za 5 pln/mc. Ale i tak wychodzi 14 pln + 34 pln za kartę SIM i kuriera z Aero. W A2Mobile za 18 pln 5gb+no limit rozmowy. Taniej sie nie da,chyba,że zostaniesz w Virgin z pakietem za 9 PLN i darmowy internet 512 MB/s Aero2.
 #1132455  autor: AniaKowalska
 14 cze 2022, 16:54
Dobra, virginmobile za 9zl + bdi aero2 okazalo sie porazka.

Daje szanse teraz vikingom za 25 zl/msc, podoba mi sie ta kumulacja gigabajtow (w przeciwienstwie do teog co mialam w a2mobile/premiummobile), aczkolwiek sie boje: sieci (bo na nadajnikach play dzialaja wikindzy) i jak oni rozumieja no limit tych rozmow i smsow. I tez ciekawe ile minut/smsow/gb daja w europejskim roamingu.

edit: w sumie jak jest cos lepszego niz viking, tzn. z automatyczna kumulacja danych i racjonalnym fair use tego no limit, to dajcie znac.
 #1132456  autor: Karlos20
 14 cze 2022, 17:00
AniaKowalska: u Vikingów roaming w UE jest płatny.

Możesz też skorzystać z oferty VECTRY. To abonament, ale naprawdę bardzo przyjazny cenowo - sam się zastanawiam, czy sobie go nie zamówić.
Umowa na 24 miesiące. Aktywacja 0 zł. Pierwsze 3 miesiące po 1 zł. Od 4go do 24go miesiąca: po 14,99 zł.
Wszystko bez limitu (minuty, SMS, MMS w Polsce i roamingu UE) + 10 GB neta (po wykorzystaniu net działa dalej ale na lejku 1 Mbps). Dostajesz też 5 GB neta w roamingu UE (od 1 lipca limit będzie wyższy - ok. 6 GB).
Zasięg Playa i dostęp do roamingu krajowego z Orange. Dzwonienie przez LTE (VoLTE) oraz dzwonienie przez WiFi (VoWiFi) jest wspierane w pełni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132471  autor: AniaKowalska
 15 cze 2022, 10:05
z tym roamingiem u vikingow, to sie zmartwilam :(
no nic bede u nich te 3 msc i potem przejde do vectry jak nadal bedzie ten pakiet

hmm, a jak nazywa sie ten pakiet u vectry?

teraz bardziej rozwazam cos za za 10-20 zl na druga karte sim zeby bylo 1-3gb neta na raoimingu w EU, wraz z 5h i 200 smsami. cos jest ciekawego na rynku? po prostu co jakis czas jestem w EU zachodniej i szukam czegos co moge kupic z PL i skorzystac na miejscu zanim dorwe sie do darmowego wifi na lotnisku/hotelu.
 #1132475  autor: R.Mandano
 15 cze 2022, 11:46
AniaKowalska pisze:Dobra, virginmobile za 9zl + bdi aero2 okazalo sie porazka ...

A co ci nie pasowało w VM, że zaczęłaś kombinować z innymi :?:
Osobiście miałem rok czasu VM jako zapasowy i żadnej porażki nie zauważyłem.
:lol:
 #1132505  autor: AniaKowalska
 16 cze 2022, 08:51
R.Mandano pisze:
15 cze 2022, 11:46
AniaKowalska pisze:Dobra, virginmobile za 9zl + bdi aero2 okazalo sie porazka ...

A co ci nie pasowało w VM, że zaczęłaś kombinować z innymi :?:
Osobiście miałem rok czasu VM jako zapasowy i żadnej porażki nie zauważyłem.
:lol:
przy 300mb na koncie nie moglam korzystac z neta na rozsadnej predkosci (gorzej niz bdi aero2)

slaby kontakt z supportem