DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1123834  autor: muszyna2
 30 paź 2021, 10:34
Serwus, mam takie pytanie. Właśnie stawiają w mojej miejscowości nowy nadajnik Play. Na wzgórzu widzianym z mojego okna. Niewątpliwie skończy się problem z zasięgiem w okolicy. I tu mam pytanko co wybrać z ofert play czy operatorów korzystających z nadajników Playa? Wymagania to:
-nielimitowane rozmowy, sms sporadycznie
-myślę że 10 giga będzie ok w sumie 5 chyba by wystarczyło
-max 25 zł miesięcznie(jakoś nic tańszego nie widzę z tymi wymaganiami)
Tak na szybko najbardziej kusząca propozycja wydaje mi się jest od Viking mobile ale może ktoś podpowie coś innego.
Z góry dziękuję za podpowiedźi.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2021, 11:46 przez muszyna2, łącznie zmieniany 3 razy.
 #1123837  autor: iphoneski
 30 paź 2021, 11:20
Z takimi wymaganiami potrzebujesz po prostu pakietu No limit z paczką internetu, a ceny tego praktycznie wszędzie są obecnie porównywalne.
 #1123842  autor: muszyna2
 30 paź 2021, 12:24
No właśnie szkoda że nikt nie oferuje czegoś takiego jak wrodzinie za 15 zeta. Było by bez zastanowienia. A tak kombinuje i widzę że jednak te 25 zł musi być. Prześledziłem jeszcze raz wszystkie oferty i chyba najkorzystniej wychodzi ten Viking. Może ktoś z posiadaczy oferty u nich powie czy wszystko jest ok? Jak z jakością rozmów itd, itp.
 #1123843  autor: Karlos20
 30 paź 2021, 12:26
muszyna2: popraw nazwę tematu.
Wikingowie są akurat fajni, gdy zużywasz mniej niż 25GB w miesiącu i nie korzystasz z roamingu UE, net niewykorzystany przechodzi na kolejne miesiące, ale trzeba mieć podpiętą kartę płatniczą.

Alternatywnie masz Fakt Mobile (taryfa Play na kartę). Darmowa usługa, w której wydajesz max 15 zł za rozmowy i SMSy - jak wypiszesz ponad 100 SMSów i/lub wygadasz 100 minut, to do końca miesiąca kalendarzowego korzystasz z rozmów i SMSów do wszystkich bez limitów i dodatkowej usługi. Dokupujesz wtedy dowolną paczkę internetową + kody publikowane na forum.
Nie chcesz się bawić w osobny pakiet netowy? To masz no-limity + 10GB za 25.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1123845  autor: Karlos20
 30 paź 2021, 12:57
Usługa z limitem wydatków do 15 zł jest cykliczna od 1go do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego i nie musisz wygadywać z niej pełnych 15 zł z doładowanych złotówek.
50 MB dostajemy za darmo co 7 dni, nowe pakiety netowe (sam net lub no-limity z GB) są jednorazowe czy cykliczne i mogą niewykorzystane przepadać, stare paczki są jednorazowe i kumulują się, warto na nie uważać.

Więc Wikingowie mają bardziej klarowną ofertę. Tylko trzeba mieć autodoładowanie, które działa jak odnawialne plany w Orange Flex.
Przy zamówieniu startera, wpisujemy na stronie kod VIKING200 aby mieć 200 GB na 31 dni na start (nieodnawialny i nieprzechodzący bonus) przy zakupie karty MV.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1123854  autor: muszyna2
 30 paź 2021, 15:42
Ok dzięki. Chyba stanie na vikingach. To będzie przeniesienie numeru nie wiem czy z tego powodu dają tam jakieś bonusy? A co do faktu to za dużo kombinowania. To jest numer żony i musi być przejrzysta oferta. W sumie ten fakt w takiej kombinacji 15 zł rozmowy plus jakiś pakiet przy nawet tych kuponach w momencie wykorzystania max minut już tani nie jest.
 #1123855  autor: Karlos20
 30 paź 2021, 16:18
muszyna2: przy zamawianiu startera i przeniesieniu numeru, w koszyku wpisujesz kod VIKING200 który da Tobie bonus 200 GB internetu na start na pierwsze 31 dni. Sprawdziłem, kod działa.
Pamiętaj o podpięciu karty płatniczej, gdyż oferta nie będzie się wtedy odnawiać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1123859  autor: rsig
 30 paź 2021, 18:24
muszyna2 pisze:
30 paź 2021, 12:24
No właśnie szkoda że nikt nie oferuje czegoś takiego jak wrodzinie za 15 zeta.
wRodzinie jest na infrastrukturze Plusa.
Było by bez zastanowienia. A tak kombinuje i widzę że jednak te 25 zł musi być.
Jeśli nie musi być Play to możesz wziąć w T-Mobile taryfę "Bez limitu S". Za 20 zł masz no-limity i niby tylko 1 GB netu, ale w T-M za każde doładowanie dostajesz paczkę netu. Więc za samą wpłatę 20 zł dostaniesz 7 GB netu (oraz przedłużenie ważności konta) na miesiąc. Choć optymalnie jest wpłacać 60 zł co 3 miesiące. Wtedy ważność konta przedłuża się o 100 dni, netu dostajesz 25 GB (też na 100 dni), no i na 3 miesiące zapominasz o doładowaniach.
 #1123860  autor: Remington
 30 paź 2021, 18:50
rsig pisze:
30 paź 2021, 18:24
Jeśli nie musi być Play

Może byś tak w końcu zaczął czytać to na co odpowiadasz?
muszyna2 pisze:
30 paź 2021, 10:34
co wybrać z ofert play czy operatorów korzystających z nadajników Playa?

Choć tu wystarczyło przeczytać sam tytuł.
 #1126061  autor: GaduAirowiec
 28 gru 2021, 15:28
Czy dzwoniący z Play do Viking Mobile są rozliczani jakby dzwonili wewnątrz sieci Play? Czy w Viking Mobile jest roaming międzynarodowy? Czy jest HD Voice , VoLTE i VoWIFI ?
 #1126064  autor: Karlos20
 28 gru 2021, 15:55
GaduAirowiec: KAŻDY operator MVNO podpięty pod sieć Play oraz submarka lub taryfa Playa jest taryfikowana wewnątrzsieciowo, więc SD z Play Na Kartę wchodzi w grę.
U Vikingów jest roaming m/n, dodatkowo płatny (zasilasz środki do Portfela samodzielnie, aby z tego skorzystać). Jest VoLTE, WiFi Calling i HDV, wszystko jest zależne od modelu telefonu, który posiadasz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥