DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1123698  autor: RobertKretacz
 26 paź 2021, 11:40
Witam wszystkich.

Ostatnio kupiliśmy do firmy 5 komputerów, które posłużyć mają dla mobilnych handlowców, nie wiem czy to istotne ale to te komputery Lenovo ThinkPad T14 G1 20S0000LPB

I teraz do rzeczy. Firma dopiero się rozwija, jaki waszym zdaniem byłby najlepszy abonament firmowy dla pięciu numerów - potrzebny tylko Internet. (karty SIM będą w laptopach)

Oprócz ceny liczy się przede wszystkim zasięg na terenie polski. Handlowcy będą podróżować w zasadzie po całym kraju.

Możecie coś rozsądnego polecić?
Ostatnio zmieniony 26 paź 2021, 12:10 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1123699  autor: iphoneski
 26 paź 2021, 12:22
Generalnie najlepszy zasięg jest w T-Mobile i mają dość korzystne opcje dla firm. Większość z tych, z którymi mniej lub bardziej współpracuję ma tam usługi i na sieć nikt raczej nie narzeka, jedynie ich systemy billingowe potrafią płatać figle i trzeba się namęczyć żeby to potem odkręcać.
 #1126893  autor: Dawdob
 16 sty 2022, 11:08
Jeśli Ci zależy na zasięgu to najlepiej sprawdzić działanie w praktyce przez karty startowe. Najlepiej nie rejestrować ich na siebie, ponieważ będąc zarejestrowany w Play nie będziesz mógł skorzystać z promocji dla nowych firm więc najlepiej na kogoś bądź poprzez kontakt z Doradcą.

Karty internetowe w Play łączą się tylko z nadajnikami Play lecz jeśli weźmiesz karty głosowe z dużym pakietem internetowym będą się łączyć również z nadajnikami w roamingu - np. Orange.

Jest taka promocja M dla firm, w której otrzymasz 60 Gb internetu i to w zupełności wystarczy dla handlowca (ja pracując po 10-12h i w weekendy + youtube + maile i inne) wykręcam około 50 Gb.

Jeśli potrzebujesz takiej karty do przetestowania to mogę Ci wysłać. Jestem Doradcą Biznesowym w Play WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 16 sty 2022, 11:14 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Do kontaktu używaj PW, a nie postów