DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1122131  autor: janek0401
 20 wrz 2021, 15:04
Do internetu i rozmów używam służbowej karty w Play. Prywatną mam jedynie do krótkich rozmów i odbierania połączeń - Play OdNowa.

Od czasu do czasu przebywam w miejscu gdzie praktycznie nie działa internet na karcie Play. Prawdopodobnie lepiej będzie w Plusie(BTS bliżej, w innej lokalizacji niż pozostałe). Rozumiem że obecnie już nie ma żadnej możliwości przełączyć na Plus w roamingu krajowym.

Czy znajdę coś tak aby:
- mieć zasięg Plusa
- rozmowy / smsmy mogą być rozliczane za minutę
- pakiet min 5GB, optymalnie 10GB. Najlepiej ważny dłużej niż miesiąc.
- W cenie najlepiej mniejszej niż 10zł/mc / 10zł/5GB
- móc przenieść numer
 #1122134  autor: Karlos20
 20 wrz 2021, 15:17
Plush. Przy przeniesieniu numeru do Plusha możesz zyskać za 0 zł 3x po 30 dni no-limitów do wszystkich lub 3x 30 dni no-limitów + 15GB neta (po 90 dniach usługa będzie płatna).
Chcesz neta? 5GB co 30 dni za 5 zł. No i po odpaleniu promocji Rok Ważności Konta w Plush masz 30 dni za zasilenie konta, aby zyskać 365 dób ważności doładowanej kasy. Dodatkowo po doładowaniach otrzymujesz kolejne GB na określony czas, np. za 5 zł jest ekstra 2GB na 5 dób.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1122137  autor: Karlos20
 20 wrz 2021, 17:14
To chyba nie ta stronka.
https://api.plushbezlimitu.pl/jcr/files ... 2.2020.pdf
https://api.plushbezlimitu.pl/jcr/files ... 2.2020.pdf

3x 30 dni to 3 miesięczne cykle rozliczeniowe usługi no-limit i 15GB. Od czwartego miesiąca, usługa płatna 30 zł co 30 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1122141  autor: janek0401
 20 wrz 2021, 18:07
Ok, czy może w salonie mogą przenieść numer do oferty nie objętej tą promocją? Czy powoływać się na "Bez limitu i 15 GB" ?

Czy po tych 3 miesiącach jest możliwość przenieść nr do innej sieci na kilka dni i wrócić do Plusha po kolejne darmowe 3 miesiące?
Jeśli tak to czy aby ograniczyć wizyty w salonie można przenieść numer do Orange Flex? Czy tam opłata będzie pobierana z góry? W OrangeFlex wykorzystałem już kod FLEX3 na 3 darmowe miesiące na 100GB do modemu.
 #1122146  autor: 24bis24
 20 wrz 2021, 19:03
Karlos20 pisze:
20 wrz 2021, 15:17
Plush. Przy przeniesieniu numeru do Plusha możesz zyskać za 0 zł 3x po 30 dni no-limitów do wszystkich lub 3x 30 dni no-limitów + 15GB neta (po 90 dniach usługa będzie płatna).
nie prawda za 0 zł nie zyskasz musisz doładować 5 zł i nie pisz tylko, że 5 zł pozostanie na koncie bo najpierw musisz wydać aby pozostało.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1122175  autor: Karlos20
 21 wrz 2021, 15:28
24bis24: a czy ja coś pisałem o doładowaniu? Poza tym zapomniałeś o ograniczonej ważności konta. Przy włączeniu no-limitów z rabatem 100% za przeniesienie masz tylko 97 dni wychodzących bez doładowania, a co dalej? Aby korzystać z usług, np. 5GB za 5 co 30 dni, MUSISZ, MUSISZ mieć aktywne wychodzące. Dlatego proponuje włączyć promkę RWK i zasilić konto. Mamy spokój na rok. I jeszcze jedno: unikamy daniny 3 zł za brak aktywności konta.

janek0401: Ty tylko w salonie prosisz o przeniesienie numeru do Plush na kartę. Resztę zrobi operator. Po aktywacji startera operator odpala promkę 100% rabatu na 3 miesiące no-limitów za 25 lub no-limitu +15GB za 30. Ty odpalasz usługę no-limit z 15GB kodem podanym w regulaminie (post powyżej).

Możesz przenieść się do Flexa, tylko czy będziesz mieć zasięg? Możesz to przetestować za 4 zł starterem nju na kartę (tam jest 10GB na start na 2 tygodnie). Jak oferta podpasuje, to numer z nju migrujesz do Flexa bez skanu dowodu, wymiany karty SIM i bez wizyty w salonie, w kilka minut.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1122184  autor: 24bis24
 21 wrz 2021, 19:24
Karlos20 pisze:
21 wrz 2021, 15:28
24bis24: a czy ja coś pisałem o doładowaniu? Poza tym zapomniałeś o ograniczonej ważności konta. Przy włączeniu no-limitów z rabatem 100% za przeniesienie masz tylko 97 dni wychodzących bez doładowania
a powinieneś pisać o doładowaniu. Sprawdź ile jest ważne konto w Plushu po przeniesieniu numeru na kartę od innego operatora i zapamiętaj raz na zawsze, że w Plushu bez doładowania konto jest ważne 14 dni..
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2021, 20:12 przez forum_tg, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Bez niepotrzebnych komentarzy

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1122191  autor: janek0401
 21 wrz 2021, 22:29
Czyli:
1. Już przeniosłem numer
2. Aktywuję kartę wykonując połączenie
3. Wpisuję *136*11*9096#

I to wszystko? Mam no limit + 15GB / mc za darmo? Czy należy zasilić jeszcze konto?

Przenieść numer do Flexa chcę tylko i wyłącznie po to aby za kilka dni wrócić do Plusha i znów korzystać z 3 miesięcy za darmo. Przenosząc do Flexa oszczędzam sobie jedną wizytę w salonie. O ile nie ma limitu dla jednego numeru PESEL.

Pytanie tylko czy w Flexie można korzystać z kodu FLEX (nie FLEX3 z którego już skorzystałem) na pierwszy miesiąc ca 1zł kilkukrotnie oraz czy po skorzystaniu z kodu FLEX3 można choćby raz skorzystać z kodu FLEX?
 #1122203  autor: Karlos20
 22 wrz 2021, 13:52
Tak, taka jest kolejność, choć pamiętaj, że tylko 3 pakiety są darmowe, potem przejdzie w tryb płatny.
Dodatkowo zalecam włączyć promkę RWK i zasilenie za 5 zł, aby złotówki były ważne rok, jeśli zużyjesz neta lub gdy skończy się darmowy 3-ci miesiąc no-limitów i 15GB, to za tą doładowaną kwotę dokupisz 5GB za 5 zł co 30 dni.

Nie, nie, nie... Flex zabezpieczył się przed zapędami cwaniaków. Tylko RAZ na dany PESEL można skorzystać z kodu polecającego lub promocyjnego dla nowych userów. Kolejne takie przeniesienie / powrót do Orange Flex jest pełnopłatne min. 25 zł za pierwszy miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1122207  autor: janek0401
 22 wrz 2021, 15:20
Ok, czyli w Plushu można(o ile się nic nie zmieni) korzystać z 3 darmowych miesięcy ciągle to znaczy 3 miesiące w Plushu --> migracja do innego operatora --> migracja do Plush i znów 3 miesiące.

Czy istnieje jakaś inna oferta gdzie bez wizyty w salonie mogę przenieść numer tylko po to aby znów wrócić do Plush? Rozumiem że w Flex nie ma możliwości aktywacji numeru nie płacąc z góry 25zł tylko w tym celu aby wrócić znów do Plush?
 #1122208  autor: Karlos20
 22 wrz 2021, 15:28
O ile nie zlikwidują promocji lub nie będą robić problemów z przenoszeniem numeru.

Bez wizyty w salonie do Plusha może się przenieść - tylko do abonamentu.

Nie, tak jak pisałem, zabezpieczyli się przed nadużyciem. Nie zdziwię się, kiedy wyłączą promkę w Plushu/Plusie na kartę. 3x po 30 dni za 0 zł jest kuszące, ale to tylko promocja, która może zakończyć się w każdej chwili.
Masz jeszcze opcje przenosin do Heyah01 - ale ja tego nie polecam, mi się nie udało. Oczywiście masz jeszcze operatorów wirtualnych, ale proces MNP trwa łącznie ok tydzień. W salonach operatorów w T-Mobile, Orange, Play i Plusie - w ciągu 1 dnia roboczego.

Moja rada: sprecyzuj swoje potrzeby telekomunikacyjne, dobre oferty były już kiedyś. Nie trzeba skakać pomiędzy operatorami, aby otrzymać dogodne warunki. Jeśli masz telefon z dual-sim, możesz mieć na jednej karcie sam net, a na drugiej rozmowy czy SMSy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1122210  autor: janek0401
 22 wrz 2021, 15:45
Bez wizyty w salonie do Plusha może się przenieść - tylko do abonamentu.
Do Plusha tak, zaoszczędzić sobie wizyty w salonie zamierzałem przenosząc do innej sieci na dzień.

W drugim sim mam firmową w Play i z niej mam internet(20GB) + prywatne długie rozmowy za darmo. Prywatny numer jest do oficjalnych rozmów + dodatkowe 15GB za 0zł byłoby fajną sprawą. Przebywam od czasu do czasu w miejscu z bardzo kiepskim zasięgiem sieci komórkowych. W Playu nie ma tam internetu. BTS Plusa jest bliżej i w innym miejscu i liczę że chociaż radio internetowe nie będzie przerywało.