DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1121955  autor: gothic77
 16 wrz 2021, 20:15
Koledzy szukam oferty prepaid jak w temacie.

Chciałem sobie zamontować kartę sim na router do którego mam podpięte dwa urządzenia i zależy mi jedynie na robieniu, co tydzień aktualizacji (małe pojemności)

Ważne jak już opisałem - konto ważne nie tylko na miesiąc. Pakiet internetowy nie ładowany, co miesiąc. Rozmowy, smsy nie potrzebne, aby w tym były ujęte :)
 #1122096  autor: Karlos20
 19 wrz 2021, 20:47
Przeniesienie numeru w salonie jest od ręki wraz z nową kartą SIM. Jeśli dane biorcy z dawcą numeru będą zgodne, numer przeniesie się w następnym dniu roboczym, jeśli przenosisz numer, który też jest na kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1123471  autor: robbo2k
 18 paź 2021, 21:44
T-Mobile Internet na karte Bluconnect co prawda trzeba ładować 5zł na 30 dni ... ale 2GB darmowe po każdym 5zł i GB się sumują a termin waznosci +30dni od kazdego doładowania. Rocznie wiec 60zł w tym 24GB i 60zl zostaje na koncie

Ewentualnie Virgin z pakietem Mini3 samoodnawiajacym się 36zł rocznie (przez rok nic nie trzeba robic) plus dokupywanie 1zł za 1GB wedle potrzeb a tak 3,6GB rocznie

Play na karte odNowa kupujesz pakiet raz i masz rok i wiecej z głowy 25zł za 6GB

http://www.robbo2k.pl Testy wideo - Poradniki jak kupić i co kupić