DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1121624  autor: osmiornicak
 09 wrz 2021, 11:25
Witam, aktualnie jestem w Plush abo i od października kończy mi się dwuletnia umowa. W związku z tym zastanawiam się nad zmianą operatora lub przedłużeniem umowy.

Zależy mi na dość dużym transferze danych ok. 30gb neta, mało co dzwonię i sms'ów nie wysyłam. Mogę płacić miesięcznie ok 20-30zł.
Aktualnie jestem w Plush abo 25 zł za 15 gb neta. Pakiet często był dla mnie niewystarczający, musiałem niejednokrotnie dokupować GB.

Zastanawiałem się nad:
-Przedłuzenie umowy z Plush - oferują 20 gb internetu + 50 gb na start(zapasowe na 2 lata) /25 zł/mc umowa na 2 lata.
-a2mobile 25zł - 20 gb, a po wykorzystaniu GB lejek 1mb, 0.5mb, bez umowy. Jakieś doświadczenia z siecią czy po wykorzystaniu pakietu da się np. youtuba obejrzeć?
-Mobile Vikings 25 zł/25 gb z opcją kumulacji.. bez umowy.
-Orange free na kartę są pakiety 30 zł/45 gb
-Orange flex 30zł/30gb
-LycaMobile 20zł/35gb (Tutaj słyszałem niezbyt dobre opinie oraz że internet nie jest najszybszy bo zasięg z UK.. aczkolwiek cenowo wygląda najlepiej)

Z góry dziękuję za opinię i propozycje.
 #1121674  autor: forum_tg
 10 wrz 2021, 06:43
najważniejsze to zasięg, jeżeli każda z sieci działa dobrze to tematu nie ma.

W OFnK dostajesz GB za samo doładowanie konta. Doładowując przez aplikację, to często są promocję i dostajesz więcej GB. Jeżeli przeniesiesz numer przez stronę WWW dostaniesz konto ważne rok.

a2 w dużym mieście działa całkiem dobrze, nie testowałem na lejku. a2 działa na sieci Plus, ale ma gorsze priorytety.
 #1121694  autor: osmiornicak
 10 wrz 2021, 11:23
forum_tg pisze:
10 wrz 2021, 06:43
najważniejsze to zasięg, jeżeli każda z sieci działa dobrze to tematu nie ma.

W OFnK dostajesz GB za samo doładowanie konta. Doładowując przez aplikację, to często są promocję i dostajesz więcej GB. Jeżeli przeniesiesz numer przez stronę WWW dostaniesz konto ważne rok.

a2 w dużym mieście działa całkiem dobrze, nie testowałem na lejku. a2 działa na sieci Plus, ale ma gorsze priorytety.
A czy te GB internetu mają jakąś ważność ? Czy trzeba regularnie co miesiąc doładowywać by się one utrzymały? Bo interesuje mnie przede wszystkim internet. Jest możliwość bym sobie doładowywał gdy braknie? Bo wiem, że opcje bez limitu sms/rozmowy są ważne na miesiąc w pakietach, ale dla mnie te usługi mogą być płatne bo mało korzystam.
 #1121695  autor: darekka
 10 wrz 2021, 11:38
w Orange zależnie od nominału np.5zł. to 2dni waności otrzymanych 12,5GB. Można je przedłużyć o rok aktywując usługę "Więcej czasu na internet" za 29zł(można wielokrotnie). Gratis dostanie się RWK na konto główne.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1121699  autor: rymi
 10 wrz 2021, 13:03
osmiornicak pisze:
09 wrz 2021, 11:25
-Orange free na kartę są pakiety 30 zł/45 gb
W wersji na rok z góry za 360 zł masz 1 TB na rok + no limit na rozmowy, SMS i MMS. Średnio 83 GB miesięcznie. Obecnie też jest promocja doładowań i najlepiej doładowywać po 5 zł [dostaniesz dodatkowe 12,5 GB przez apkę Mój Orange]. Po przeniesieniu numeru przez www.orange.pl dostajesz rok ważności konta.

-LycaMobile 20zł/35gb (Tutaj słyszałem niezbyt dobre opinie oraz że internet nie jest najszybszy bo zasięg z UK.. aczkolwiek cenowo wygląda najlepiej)
Od jakiegoś roku net leci już z PL - jest też promocja na rok z góry i wtedy ten pakiet jest tańszy o 32%. Jestem od pół roku więc nie mogę się wypowiedzieć jeszcze o tej sieci, ale od tego czasu wszystko działa jak należy. Zasięg sieci Plus. Info https://www.lycamobile.pl/pl/bundle/to-all-s-4/
 #1121729  autor: forum_tg
 11 wrz 2021, 08:30
osmiornicak pisze:
10 wrz 2021, 11:23

A czy te GB internetu mają jakąś ważność ? Czy trzeba regularnie co miesiąc doładowywać by się one utrzymały? Bo interesuje mnie przede wszystkim internet. Jest możliwość bym sobie doładowywał gdy braknie? Bo wiem, że opcje bez limitu sms/rozmowy są ważne na miesiąc w pakietach, ale dla mnie te usługi mogą być płatne bo mało korzystam.
1. to jest praktycznie darmowe rozwiązanie na rok! potem zawsze możesz przenieść do innego operatora lub płatnie przedłużyć.
2. przenosząc numer do OFnK przez www otrzymujesz ważność na 1 rok
3. doładowujesz wg potrzeb, aktualnie najbardziej opłaca się przez appkę po 5 zł. za 5 zł masz 12,5 GB i 5 zł do wykorzystania
4. doładowując kilka razy, to GB się zsumują.
5. jak uznasz za słuszne będziesz mógł w przyszłości płatnie przedłużyć ważność o rok
 #1121737  autor: osmiornicak
 11 wrz 2021, 11:22
Dzięki za wszystkie propozycję. Wybór padł na nie wspominany w tym temacie nju mobile. Dołączyłem się po prostu do kogoś w rodzinie co jest ponad 2 lata i będę miał za 19 zł/60gb miesięcznie wspólnie. Mi zostanie ok średnio 54gb przy obecnym użyciu drugiej osoby. Gdyby nie to zdecydowałbym się pewnie na powyższe propozycję, dzięki.
 #1121745  autor: osmiornicak
 11 wrz 2021, 15:37
Remington pisze:
11 wrz 2021, 14:39
Jak się dołączyłeś skoro to numery dwóch różnych osób?
Tak, musi być ten sam właściciel na drugi nr w nju, akurat ten nr z którego korzystam nie jest na mnie tylko na właśnie członka rodziny, który jest w nju od dłuższego czasu.