DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1120749  autor: guner
 24 sie 2021, 21:56
Hej.
Potrzebuję karty SIM do mojego systemu alarmowego. Wszystkie powiadomienia idą tylko wiadomością SMS zatem żadnych minut czy Internetu nie potrzeba.
W miesiącu będzie wysyłane ok 150-200 SMSów. Fajnie żeby konto było jak najdłużej ważne do połączeń wychodzących. Karta SIM zostanie umieszczona w systemie powiadomień i też niechętnie bym ją z stamtąd ruszał (np żeby co miesiąc kupować jakieś pakiety). Jak już to tylko operator musiałby dać możliwość wykupienia takiego pakietu przez Internet. Najlepiej żeby SMSy były po prostu tanie i karta długo ważna.
 #1120759  autor: cezarygm
 25 sie 2021, 10:43
nie wiem czy jeszcze to jest ale w play był rok ważności konta przy rejestracji nowej karty, a potem 30 dni przy standardowym doładowaniu tak jak wszędzie
 #1120764  autor: Karlos20
 25 sie 2021, 11:26
Mini 9 w Virgin + RWK za każde doładowanie.
Bardzo podobny pakiet jest też w Fakt Mobile (Play). Również RWK po doładowaniach.
W taryfie Formuła Play Na Kartę nadal można odpalić pakiet nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci + 100MB neta za jedyne 7 zł miesięcznie. Minusem oferty to zaledwie 50 dni wychodzących (za 100 zł wydłużamy ważność konta tylko do 5 miesięcy).
Nju abonament jako taryfa wyłącznie cennikowa lub w opcji usługowej "Do wszystkich za 19" umożliwia wysyłanie SMSów do kwoty 9 zł miesięcznie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120765  autor: Remington
 25 sie 2021, 11:36
Fakt za 9 zl raczej odpada skoro wymaga comiesiecznej aktywacji, tego pytajacy chcial uniknac. Ja bym szedl w nju abo z poleceniem zaplaty - o niczym wtedy nie trzeba pamietac, byle raz na jakis czas zajrzec do banku czy aby wiecej jak 9 zl nie schodzi.
 #1120962  autor: guner
 29 sie 2021, 17:52
Zamówiłem dodatkową kartę SIM z NJU za 9 zł na miesiąc. I tak mam tam swój podstawowy nr zatem dostanę tylko dodatkowe 9 zł do rachunku i nie będę musiał pamiętać o doładowaniach czy zakupie pakietów. Po przejrzeniu kilku ofert i podpowiedzi z tego forum okazało się to dla mnie najlepszą ofertą.
 #1120963  autor: Karlos20
 29 sie 2021, 18:25
Jeśli już masz numer z nju na abo, to najlepsze rozwiązanie, gdyż płacisz tylko za kartę SIM, resztę masz w ramach swojego abonamentu.
I pomyśleć, że męczymy się prepaidami :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1122390  autor: zwariowany.kurczak
 25 wrz 2021, 23:19
A
guner pisze:
29 sie 2021, 17:52
Zamówiłem dodatkową kartę SIM z NJU za 9 zł na miesiąc.
...
Błąd... już tłumaczę dlaczego. W alarmy wymagające SMS - karta abonament NJU podstawowy, nie generuje Ci problemów przy zmianie ofert, ale z drugiej strony z czasem nabija dodatkowe GB :)
Alarmy na GPRS, oferta T 1GB na okrągło za 5zł/mc, pakiet wydłuża ważność konta... wiec takie gratis RWK :D
 #1122393  autor: Karlos20
 25 wrz 2021, 23:24
No nie takie gratis RWK, a 30-dniowa ważność konta, gdy odnawiasz pakiet cykliczny w T GO. Fakt, odbywa się to automatycznie, ale trzeba zasilić trochę środków, aby z czegoś pobierało.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥