DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1120648  autor: PawlusG
 22 sie 2021, 16:55
Od jakiegoś pół roku obserwuję w swojej okolicy pogorszenie zasięgu Orange, co niestety dość mocno utrudnia użytkowanie telefonu. Pół biedy z internetem, ale czasem zrywa nawet połączenia głosowe. Po zgłoszeniu na infolinię jest standardowa informacja, że u nich wszystko OK. Niestety u nich nie jest OK, bo znajomi, którzy używają Orange w tym samym miejscu też narzekają na zasięg, a niektórzy już zdążyli zmienić operatora. Ja niestety przymierzam się do tego samego.

Obecnie posiadam dość starą ofertę Orange na kartę, gdzie za 25 zł mam nielimitowane rozmowy i SMSy + 90GB co miesiąc z kumulacją internetu (uzbierało się już 2,8TB), zdaję sobie sprawę, że obecnie już nic takiego nie da się znaleźć :)

Moje wymagania, chyba nie są jakieś super, ale potrzebuję tak jak dotąd nielimitowane rozmowy i SMSy, oraz ok. 20-30GB internetu (czasem telefon robi jak ruter dla laptopa), cena najlepiej w okolicach 30 zł. Niestety ograniczeniem jest sieć, po wypróbowaniu starterów wychodzi na to, że najlepiej wypada Plus, następny jest Play, a sieci na N! całkowicie odpadają.

Nie jestem fanem abonamentów, ale w Plusie mogę mieć za 30 zł rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu, a do tego 50GB internetu z dostępem do 5G (przy planowanej zmianie telefonu, to jest chyba całkiem fajna opcja). Czy znajdę coś podobnego (minus 5G i z internetem 20-30GB) w jakiejś sensownej ofercie na kartę?

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

:)