DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1120399  autor: Dodo84
 16 sie 2021, 14:40
Witam,
Na tą chwilę posiadam pakiet Play Internet L za 60 zł miesięcznie.
Jaką można uzyskać najlepszą ofertę na przedłużenie umowy na internet w playu?
Umowa mi się kończy 05.01.2022r. i już pojawiają się pierwsze telefony w których konsultanci jak mantrę oferują: 200 GB+ Play NOW z dekoderem za 50 zł na start (pakiet podstawowy)+ Router Huawei 3 Pro za 29 zł łącznie za 50 zł miesięcznie.
Na pytanie o ofertę bez routera i telewizji których nie potrzebuję otrzymałem 200 GB za 50zł. Czy ktoś ostatnio przedłużał umowę w playu na internet mobilny? To prawda, że nic lepszego od nich w abonamencie nie dostanę? Na tą chwilę słyszałem, że mają w ofercie na kartę łącznie 225 GB za 50 zł i rozważam, czy w abonamencie dostanę coś lepszego.

https://www.speedtest.net/result/a/9816264223.png
 #1120400  autor: Karlos20
 16 sie 2021, 14:59
Jeśli chodzi o neta mobilnego bez urządzenia to bezkonkurencyjna jest oferta... na kartę.
Przy ofercie Internet Na Kartę 2.0, korzystając z aplikacji Play24 - zasilając konto za 50 zł otrzymujemy 25GB. W aplikacji za te 50 zł włączamy usługę "Internet bez limitu GB co miesiąc", w której otrzymujemy łącznie aż 225GB internetu na pełnej prędkości. Jeśli wyczerpiemy GB, prędkość spada do 1 mbps.
Nic lepszego w abonamencie nie otrzymasz, a szczególnie gdy do końca umowy pozostało jeszcze 4 miesiące. Play jest znany z olewania stałych klientów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1120401  autor: Dodo84
 16 sie 2021, 15:14
@Karlos20 dzięki tobie właśnie znam tą ofertę. Chodziło mi tutaj by poznać jakie są jeszcze inne oferty w abonamencie i tak wiem, że do końca umowy mam jeszcze daleko. Jestem ciekaw co inni użytkownicy otrzymują od playa i na co można się nastawiać.

https://www.speedtest.net/result/a/9816264223.png
 #1120402  autor: Karlos20
 16 sie 2021, 15:19
Nic lepszego nie otrzymasz w tej chwili, poczekaj jeszcze te 2-3 miesiące.
Sam byłem w głosowej taryfie w Play i nic lepszego nie utargowałem tuż przy samym końcu umowy, ba - chciałem nawet te 5-10 zł więcej dopłacić za więcej GB na pełnej prędkości... Nie mieli dla mnie takiej oferty. Wybór padł na Orange Flex. Więc w wielu kwestiach warto przejść na kartę bądź zmienić sieć.
Jeszcze masz czas, ale nie łudź się, że coś lepszego otrzymasz.
Tym bardziej, że jeśli jesteś w zasięgu Vectry i dawnych Multimediów, możesz już za 35 zł/mies. kupić neta stacjonarnego od PLAY w opcji 150/15, albo za 45 zł/mies w opcji 300/40, bez umowy terminowej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥