DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1119349  autor: Donio
 24 lip 2021, 14:22
Szukam taniej oferty z rozmowami do wszystkich bez limitu i internetem minimum 4GB. Może być abonament z przeniesieniem numeru z Plusa, bo chyba taniej wyjdzie niż karta? Smsy nie są koniecznie potrzebne. Znalazłem jakieś oferty, np Otvarta za ok 14zł, ale nie wiem czy nie będzie problemu z zasięgiem. Z Plusem nie mam problemów, ale oferta na przedłużenie słabiutka.
 #1119358  autor: Karlos20
 24 lip 2021, 18:05
Coś chyba słabo się starasz z namawianiem na przedłużenie umowy.
Ludzie mogą w ostateczności dostać Plush Abo z no-limitami i ładną ilością GB za 20-25 zł/mies.
Nie bierz abonamentu z wirtualnych od Plusa, są głosy, że blokują numery za rzekomo nadużycia, gdzie takich rzeczy nie ma w samym Plusie.
Jeśli nadal negocjacje się nie powiodą, wybierz ofertę na kartę.
W Plush można być sprytnym i dobrać sobie pakiet, jaki chcesz, a w połączeniu z promocją RWK + 4 doładowania i gratis, zaoszczędzić na usługach minimum 5 zł/miesięcznie.
Polecam:
> sam pakiet nielimitowanych rozmów + 5GB co miesiąc - łącznie 20 zł z konta głównego (5 zabiorą z gratisu po 4 zasileniach za 5)
> rozmowy, SMSy, MMSy + 10GB = realnie 25 zł, ale w promocji ubędzie 20 zł (gratis 5 zł).
Na upartego można też wybrać a2mobile, gdzie za 19,90/mies masz wszystko bez limitu + 10GB na pełnej prędkości, przy zasięgu i doładowaniach Plusa.
Alternatywą jest też wRodzinie od Aero2 - za pakiet minut , SMSów i 10GB płacimy 30 zł co 2 miesiące. Zasięg i doładowania taki sam.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119366  autor: Donio
 25 lip 2021, 06:29
Z Plusa dopiero pierwszy raz dzwonili z ofertą, więc może coś jeszcze zaproponują. Nawet jeszcze rezygnacji nie złożyłem, bo wtedy wydaje mi się, że dają lepsze oferty. Na razie zaproponowali mi umowę na 15mcy, gdzie pierwsze 7 za 20zl, a natepne 8 za 30zl z nielimitowanymi rozmowami, smsami, mmsami i 4gb internetu.
 #1119375  autor: Karlos20
 25 lip 2021, 12:22
Donio: oj słabiutko (sam Plus ma lepsze oferty)... Możliwe, że jeszcze trochę do końca umowy zostało. Poobserwuj oferty, na pewno korzystniej wypadnie Plush Abo, w okolicach 20-25 zł możesz zgarnąć no-limity i przynajmniej 10-15GB. Bez telefonu oczywiście.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119390  autor: Donio
 25 lip 2021, 21:05
Jutro idę złożyć rezygnację do punktu Plusa. Zobaczymy z jaką ofertą zadzwonią, bo raczej w punkcie nic lepszego nie dostanę. Nie ukrywam, że wolał bym abonament, bo nie będzie mi się chciało pamiętać o zasileniach. Ps. Numer juz mam po upływie okresu podstawowego umowy.
 #1119526  autor: muszyna2
 29 lip 2021, 10:26
Przechodzisz do wRodzinie doładowujesz sobie numer za 60 zł i masz spokój na 4 miesiące. Myślę że w tym okresie przypomnisz sobie o następnym doładowaniu. A i chyba i tak przychodzi sms powiadamiający o zapewnieniu środków na koncie. Branie gównianego abo i wiązanie się cyrografem na lata jest bez sensu. Chyba że chcesz na siłę abo ale wtedy brać coś z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych długoterminowych umów. Masz jeszcze oferty typu Heyah 01 gdzie sama kwota jest ściągana z konta. Wtedy o niczym nie musisz pamiętać.