DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1118956  autor: migaw
 13 lip 2021, 23:53
cześć :smt006
potrzebuję oferty ok. 150 GB na ok. 2 miesiące. czy ktoś może coś polecić? :-)

aktualna taryfa Play Fresh
 #1118962  autor: babciagienia1p
 14 lip 2021, 09:37
@iphoneski
Takie rozwiązanie nasuwa się natychmiast (do tego 100 GB na lato), tylko @migaw życzył sobie "jednorazowo".
Do odpowiedzi potrzebni specjaliści od Kluczy i innych MVNO opartych na Polkomtelu...

PS. Ciekawe czy to autentyczna potrzeba, czy też nakręcana przez redakcję próba stworzenia ruchu przez odpowiedzi dyskutantów?
 #1118971  autor: R.Mandano
 14 lip 2021, 13:06
Babcia
babciagienia1p pisze:@iphoneski
Takie rozwiązanie nasuwa się natychmiast (do tego 100 GB na lato), tylko @migaw życzył sobie "jednorazowo".
Niech Babcia przestanie szukać dziury w całym - czyli czepiać się pojedynczych słówek ....
:lol:
Play jest obecnie najlepszy - daje Nowym 100 GB na 30 dni + kolejne 100 GB do końca września na wybranych aplikacjach. I to wszystko za nędznego 5-taka ....
:lol:
 #1118974  autor: Pawel28
 14 lip 2021, 16:06
Może to i dobra propozycja jednorazowa rejestracja karty SIM w Play i bonus 100 GB na miesiąc plus ten drugi 100 GB na kilka aplikacji ale nie piszecie że można tak robić cały czas czyli kupować rejestrować i następne kupować bo co ktoś ma kolekcjonować karty SIM ja ktoś tak chcę to niech tak robi mi jeden numer wystarcza.
 #1118982  autor: rsig
 14 lip 2021, 19:45
Pawel28 pisze:
14 lip 2021, 16:06
Może to i dobra propozycja jednorazowa rejestracja karty SIM w Play i bonus 100 GB na miesiąc plus ten drugi 100 GB na kilka aplikacji ale nie piszecie że można tak robić cały czas czyli kupować rejestrować i następne kupować bo co ktoś ma kolekcjonować karty SIM ja ktoś tak chcę to niech tak robi mi jeden numer wystarcza.
Każdy taki numer można w dowolnej chwili odłączyć w Play24 (tak że wogóle go w P24 nie będziesz widział), a samą kartę pod koniec miesiąca zmigrować do odNowy i po roku automatycznie zostanie ona zdezaktywowana.
 #1118990  autor: migaw
 14 lip 2021, 22:33
dobry wieczór, dziękuję za odpowiedzi :)
nie, nie jestem "nasłanym" przez redakcję :D
użyłem słowa "jednorazowo", bo chciałem wykluczyć oferty typu "200 GB na 3 mies., czyli 67 GB/mies." :D
ale faktycznie Play chyba proponuje najprostszy wariant, tym bardziej, że swój numer podstawowy mam już w tej sieci :wink:
i dodatkowe w związku z tym pytanie, czy te dodatkowe 100 GB na social media zostanie przydzielone na modemie mobilnym ZTE, czy raczej ich nie rozpozna?

aktualna taryfa Play Fresh
 #1118991  autor: Karlos20
 14 lip 2021, 23:00
migaw: minimalna część pakietu letniego może zejść, zasadniczo korzystamy z promocyjnych 100GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥