DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1118919  autor: korzon3k
 12 lip 2021, 16:36
Witam, moi drodzy - w październiku kończy mi się umowa na 4 numery w Play i teraz mam do Was prośbę - co poradzilibyście, żeby zrobić ? Zależy mi na tym, żeby:

- każdy z numerów miał rozmowy/smsy/mmsy bez limitu oraz internet albo w dużym pakiecie albo z lejkiem
- dobranie telefonu iPhone 11

Gdzie według Was dostanę najlepszą propozycję ?
 #1119022  autor: korzon3k
 16 lip 2021, 12:29
3 numery potrzebują około 30 GB na miesiąc, obecnie płacę 125 zł za same numery + 70 zł raty za 2 aparaty (na jednym jest już umowa na czas nieokreślony, dlatego chcę jak najszybciej przedłużyć umowę i dobrać aparat).
PS. Wczoraj dzwoniła do mnie Pani z Działu "Promocji" z propozycją przedłużenia umowy na numerze, gdzie jest obecnie rata za sprzęt a jest na czas nieokreślony z iPhonem 11 128 GN. Propozycja - wszystko no limit, 30 GB internetu, iPhone za złotówkę w miesięcznej opłacie 170 złotych.