DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1118105  autor: krzkra
 25 cze 2021, 13:58
Witam, czy może mi ktoś doradzić, nie mieszkam w Polsce nie mam pojęcia jakie tam teraz sieci są. Wybieram się do Polski, i muszę być pod dostępem do internetu, potrzebuje karty ale takiej która sam doładuje kiedy chce (nie na ilość doładowań) prawdopodobnie doładuje ja tylko raz. Ale muszę mieć dużo internetu tzn minimum 10 GB a najlepiej więcej (może to być jako pakiet) jest jakaś sensowna oferta w Polsce?
 #1118179  autor: darekka
 26 cze 2021, 18:09
Play 100GB neta/30dni +100GB neta na społecznościówki za 5zł.(tyle kosztuje starter) https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... -lato-2021

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1118426  autor: L
 01 lip 2021, 21:45
teraz wszystkie karty SIM muszą być zarejestrowane, wiec w twoim przypadku najlepiej będzie jak udasz się do salonu operatora, kupisz starter, od razu na miejscu go zarejestrujesz i doładujesz. aktualnie PLUS i ORANGE dają letnie pakiety 120 GB (ważnne 3 miesiące) za 15 pln

ostatnio najlepsze wyniki w speed testach wyciaga podobno T-mobile, więc polecałbym tą promocję
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/100GB
kup starter i go zarejestruj
w aplikacji doładuj swój nr na 30 pln
atywuj ofertę Bez limitu L (co da Ci 30 GB plus NO LIMIT na rozmowy i SMSy przez 30 dni)
dodatkowo za doładowanie w aplikacji dostaniesz bonus 100GB ważny przez 60 dni

nie wiem ile czasu bedziesz w polsce, ale jak nie wiecej niż miesiąc to chyba najlepsze wyjscie. pzdr
 #1118656  autor: konstantyno110
 06 lip 2021, 22:55
Dołączę do tematu czy mogę kupić starter i włożyć go w jakiś modem albo router?
Szukam czegoś na 3-4 miesiące do wynajmowanego mieszkania nie chce się wiązać umowami z lokalnymi dostawcami. Czy jest jakaś lepsza promocja niż ta w temacie(plush 200GB za 20zl) na ten moment?
Zasięg mam dobry z całej Wielkiej 4 więc bez różnicy. Dzięki za pomoc :)
 #1118657  autor: Karlos20
 06 lip 2021, 23:32
konstantyno110:
Orange Flex. 3 miesiące po 1 zł nawet w najwyższym planie 100GB. Do tego Social Pass czyli niezjadany net na portalach / aplikacjach społecznościowych.
W promocji letniej możesz włączyć BEZPŁATNIE 2x po 25GB neta + na 30 dni Video Pass (serwisy video bez limitu i bez zjadania neta - nawet YouTube w 4K). Co ciekawe, możesz zdobyć więcej kodów promocyjnych, dające więcej neta i dłuższe korzystanie z Video Pass. Info na stronie Orange Flex.

Możesz też wybrać Internet Na Kartę 2.0 w Play, za doładowanie 50 zł możesz dostać 25GB bonusu, i włączyć Miesiąc "bez limitu", mając do dyspozycji łącznie 225GB neta na pełnej prędkości, który później zwolni do 1 mbps do końca ważności usługi, ważnej co miesiąc (wszystko aktywujemy w aplikacji Play24). Dodatkowo przy nowym starterze zyskujesz też 100GB na dzień dobry, bonus również aktywujesz w aplikacji. Można też włączyć 100GB na lato na wybrane aplikacje, choć korzystając z nich poprzez router podpięty do komputera, nie będzie ten bonus zjadany.

Tak więc wszystko zależy od Twoich potrzeb: dużo korzystasz z video i social mediów - wybierz Flexa. Jeśli net ma być do ogólnych zastosowań i do ściągania dużych plików od czasu do czasu - wybierz Internet od Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥